ardacavdar kullanıcısının son içeriği

1. ardacavdar

Shell Helix Ultra Pure Plus

Shell Helix Ultra Pure Plus
  2. ardacavdar

iyi günler, discovery 3 aracınız duruyor mu acaba?

iyi günler, discovery 3 aracınız duruyor mu acaba?
  3. ardacavdar

Hasan Bey iyi günler dilerim. Discovery 3 aracınız duruyor mu acaba?

Hasan Bey iyi günler dilerim. Discovery 3 aracınız duruyor mu acaba?
  4. ardacavdar

1996 Explorer 5.0 V8 Eddie Bauer Vs 199 Lincoln Navigqtor 5.4

Arkadaşlar kusura bakmayın başlıkta yazım hatası oluşmuş ve düzenleyemedim. 1999 Lincoln Navigator 5.4 305hp 32valf olan motor
  5. ardacavdar

1996 Explorer 5.0 V8 Eddie Bauer Vs 199 Lincoln Navigqtor 5.4

Arkadaslar hepinize iyi forumlar dilerim. Baslikta belirttigim 2 aracin arasinda kaldim. Kullanim amaci haftasonu gurultulu bir Amerikan olsun horul horul gezelim. Kesinlikle hic LPG takilmamis bir arac ariyorum. Belki sorulacak yer burasi degil; ama sizlerden tecrubelisini de nereden...
  6. ardacavdar

ML 320 Mercedes

Ynt: Ml 320 Mercedes Benim aracım 320 Dizel Bilgilendirme için teşekkür ederim.
  7. ardacavdar

ML 320 Mercedes

Ynt: Ml 320 Mercedes Araciniz benzinli o zaman. Benzinli modeller 350 diye biliyordum.
  8. ardacavdar

ML 320 Mercedes

Ynt: Ml 320 Mercedes 2006 ML320 CDI 4Matic kullaniyorum. Gunde en az 100km yol yapiyorum. Asfalt oldugu kadar bozuk satih ve toprak yol da guzergahimda var. Aldigimdan beri 60.000km ye yakin yol yaptim be su anda 185.000km de. Toplam 2 kez servise girdim bakim icin. Arizadan sebep degil. Cok...
  9. ardacavdar

Kar Lastigi Secimi

Arkadaslar hepinize iyi forumlar. Mercedes-Benz ML320 CDI 4Matic aracimizin lastik ebadi 255/55/18 Onumuz kis malum kar lastigi almamgerekli. Ne alacagima karar vermedik tabi. Michelin yada Dunlop almak istiyorum acicasi. Lastikcim kafami allak bullak etti. Ben markadan sasmak istemem; ama...
  10. ardacavdar

Rangerover Sport 2.7 Tdv6 Vs Rangerover 3.0 Tdv6 Vs Mercedes-benz Ml 320 Cdı

Ynt: Rangerover Sport 2.7 Tdv6 Vs Rangerover 3.0 Tdv6 Vs Mercedes-benz Ml 320 Cdı Haklısınız Enis Bey ben de aynı kanıdaydım sizinle; ama babam biraz baskı yapıyordu fazla göze batmamak adına. Sonuç olarak iş tatlıya bağlandı. Suphi Bey'in de söylediği gibi 2008 ve sonrası araçların sorunsuz...
  11. ardacavdar

Ynt: Rangerover Sport 2.7 Tdv6 Vs Rangerover 3.0 Tdv6 Vs Mercedes-benz Ml 320 Cdı Arkadaşlar 1255 görüntülemeye sadece 1 cevap mı var? Kimse kullanmadı mı bu araçlardan yada kimsenin bir fikri yorumu yok mu? Yardımlarınızı bekliyorum lütfen...
  12. ardacavdar

Ynt: Rangerover Sport 2.7 Tdv6 Vs Rangerover 3.0 Tdv6 Vs Mercedes-benz Ml 320 Cdı Haklısınız mantıklı olan Mercedes-Benz; ama dediğim gibi RangeRover kişisel tercihlerden ötürü ağır basıyor. Teknik olarak çekincelerim de sonuçlanırsa daha rahat karar verebilicem.
  13. ardacavdar

Arkadaşlar hepinize iyi bayramler ve iyi forumlar dilerim. Son 1 aydır araç almaya çalışıyorum; ama o kadar karışık ki kafam hiç bir çözüme ulaşamadım. İnşallah sizlerin de yardımı ve görüşleri ile en kısa zamanda bir çözüme ulaşabilirim. Öncelikle bütçe... 110.000TL tavan olacak bir bütçem...
  14. ardacavdar

GELECEĞİN LASTİKLERİ

Ynt: Geleceğin Lastikleri merak ettim baya video kaldırılmış sanırım neydi?
  15. ardacavdar

BÜLENT KÖK ARKADAŞIMIZA BAŞSAĞLIĞI

Ynt: Bülent Kök Arkadaşımıza Başsağlığı Allahtan rahmet ve sabır diliyorum. Başınız sağolsun.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR