alperenn kullanıcısının son içeriği

1. A

B. K.deniz Gezimiz. Dağ-orman-dere-şelale-göl-kanyon-longöz-fiyord-mağara Fotoları

Ynt: B. K.deniz Gezimiz. Dağ-orman-dere-şelale-göl-kanyon-longöz-fiyord-mağara Fotoları ben anlamıyorum bunlar offroad gezisi mi turistik gezi mi?offroAD başlığı altında paylaşılmış
  2. A

Grand Cherooke 4.0 Acil Yardım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-offroad-4.0-jeep-grand-cherokee-124880833/detay Arkadaşlar yukarıdaki ilandaki araç hakkında bilgisi yada görüşü olan varsa lütfen yardımcı olsun. Grand cherooke 4.0 nasıl bir araçtır?Alınır mı?
  3. A

terios

Ynt: Terios Ben 5 yıl kullandım yeni kasa teriosu.Sıfır almıştım.Hiç masraf çıkarmadı.Dağa taşa her yere de gittim.Ancak asfaltta uzun yok aracı değil,yorucu.Dar oluşundan dolayı virajlarda sıkıntılı ve çukurlarda çok sallıyor.Ve daihatsu avrupadan çekildi.Satışı yok artık.Ben size grand...
  4. A

Toyotacılar'ın Gezenbilir Listesi

Ynt: Toyotacılar'ın Gezenbilir Listesi arkadaşlar benim v6 3000 motor 4 runnerim aldığımda durmadan 5 dk da bir fan açıyordu.sonra tüpte sorun çıktı hararet yaptı.tüpü söktürdüm.zaten tüp v6 motoru kaldıracak kapasitede değilmiş.hararet için sanayiye gittim fanı değişildi büyültüldü.ancak yine...
  5. A

TRABZON OFFROAD SERVİS

arkadaşlar toyota 4runner v6 motor araç aldı.toyota servisi dışında aracımı götürüp bakımlarını yaptıracağım,offroada yönelik modifiye yaptıracağım bu işlerle uğraşan yer var mı trabzonda
  6. A

TROFF Sosyal Sorumluluk Projesi...19.04.2012

Ynt: TROFF Sosyal Sorumluluk Projesi...19.04.2012 arkadaşlar toyota 4runner v6 motor araç aldı.toyota servisi dışında aracımı götürüp bakımlarını yaptıracağım,offroada yönelik modifiye yaptıracağım bu işlerle uğraşan yer var mı trabzonda
  7. A

jeep mi toyotamı yardım

jeep 2.4 ile 94 v6 toyota 4 runner arasında kaldım.acil tavsiyeye ihtiyacım var.Yardımcı olabilir misiniz? jeep 65 bin km de. 4 runner 165 binde

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR