TROFF Sosyal Sorumluluk Projesi...19.04.2012

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Tuğrul SADIKLAR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 35
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,512
Ynt: TROFF Sosyal Sorumluluk Projesi...19.04.2012

ekibinizi tebrik ediyorum, çok güzel bi eylem gerçekleştirmişsiniz , fotoğraflara bakarken bile çok duygulandım. Emeğinize sağlık...

Etiketler

Alkislar TROFF a. Resimlere bakarken cok etkilendim bravo arkadaslar ne diyecegimi bilemedim..

Çocukların o gülen yüzlerini görmek en güzel şey :smiley:
Allah bu yüzleri güldürenlerden razı olsun ,
selamlar

Emeği geçen, minik yüzleri güldüren herkese teşekkürler.
Allah hepinizden razı olsun. Kazancınıza bereket versin. Amin

Arkadaşlar ilginize teşekkürler, bu ilk adımımızdı devamı da gelecektir, bu ekip çıktığı hiçbir yolculuğu yarım bırakmamıştır bu faaliyette bir yolculuktur katlanarak devam edecektir, saygılarımızla..

Gerçekten Helal olsun böyle projeleri herkesin yapması gerek

25 yıl öncesine gidip bayram arifesinde alıp sabaha kadar kaç kez uyanıpda,giyip çıkardıgım ayakkabılarım geldi aklıma..ne güzel bir duygu dur insanları mutlu edebilmek,ki bu insanlar kötülügün ne anlama geldigini dahi bilimiyosa..herkese teşekkürler.

yasalğüç' Alıntı:
25 yıl öncesine gidip bayram arifesinde alıp sabaha kadar kaç kez uyanıpda,giyip çıkardıgım ayakkabılarım geldi aklıma..ne güzel bir duygu dur insanları mutlu edebilmek,ki bu insanlar kötülügün ne anlama geldigini dahi bilimiyosa..herkese teşekkürler.

Hep bayram arefesinde alınırdı kardeşim onlar ve sabaha kadar baş ucundu yerleri...... Yaşadığımız ve o cıvıl cıvıl çocuklara yaşattığımız mutluluğun katlanarak devam etmesini diliyorum.....

Bundan daha güzel sevap düşünemiyorum,
hakikaten çok anlamlı, hepinizin eline sağlık...

Trabzon'a sevgiler, selamlar.

arkadaşlar toyota 4runner v6 motor araç aldı.toyota servisi dışında aracımı götürüp bakımlarını yaptıracağım,offroada yönelik modifiye yaptıracağım bu işlerle uğraşan yer var mı trabzonda

alperenn' Alıntı:
arkadaşlar toyota 4runner v6 motor araç aldı.toyota servisi dışında aracımı götürüp bakımlarını yaptıracağım,offroada yönelik modifiye yaptıracağım bu işlerle uğraşan yer var mı trabzonda

Kulüpten bir arkadaşımız daha şu an 4runner 3,0 V6 araç yaptırıyor.Bizim tüm araçlarımız Trabzonda yapıldı, yükseltmesinden tamponuna, bagajına kadar tüm işleri trabzonda yaptırabilirsin.

Beni ararsan yardımcı olabilirim.

Uğur Haliloğlu
0505 498 97 18

emeği geçen herkeze teker teker teşekkür ediyorum çok duygulandım devamını getirmeniz dileğiyle allahdan siz değerli insanlara kolaylıklar vermesini diliyorum .

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR