agokmen1 kullanıcısının son içeriği

1. agokmen1

Puma Vs. Bd30

V8 Birtane değil maalesef ben 3,5 sahibi oldum ama 3.9-4.0-4.2 de baya kullandım defender için bunnlar gereksiz ülkemiz sınırlarında belli bir süre sonra ( ayda birde kullansanız ) . Arazide su ve araç kırma 10 puan yolda LPG istasyonları arası tur garanti (Bezini düşünmüyorum bile )...
  2. agokmen1

Puma Vs. Bd30

BD 30 = Dayanıklı ötesi bir motor parça sıkıntısı yok kesinlikle ( BMC servisi sahibi eski bir usta 10 yıl önce aldığı parçaları motolar bozulmadığı için dahala elinde olduğundan şikayetci :) ) . En kötü hali 600.000 km gidiyor (saygı duyarım ) ortalama 800-900 bin km . ağır şartlarda için...
  3. agokmen1

Satılık 87 Ing 110 Def .

Kampana arkalar . arka kapıların iç kasaları çürük ama aciliyeti yok . 8-10L aralığı sanırım .
  4. agokmen1

Satılık 87 Ing 110 Def .

Motor Hurda kayıtlı işlenmiyor ve hiçbir sıkıntı çıkarmıyorlar TÜVTÜRk te piyasada bir çok araç zaten (defenderlar) bu şekilde . LT77 ağır hizmet 1:61 motor zorlanmadan rahat aktarım yapması için bütün bakımları yeni yapıldı baskı balata sına kadar yeni ben uzun ve zorlu yollar için tasarladım...
  5. agokmen1

Kişiye Özel Satilik Defender Araçlar

Ben az yaktığından hesaplayamadım en uzun gezim de bir depo yetti oda iğneada turu hem uzun yol hem arazi de geçti çokta hızlı bir tur oldu basabas 1 depo yakmadım kalan mazotla bir hafta istanbulda kullandım şehir içinde .
  6. agokmen1

Dünya Turu Yapmak Amaçlı, Sahibindenmcom'daki Ilanlar Için Yoruma Ihtiyacım Var

İlanda motor dışın da açıklama yok üstünde ne şanzıman ne arazi nedip dif. vs vs var fotodan vs bir yerden anlaşılmaz satan arkadaşlar bunları belirttirse masraf ı eksiği fazlası anlaşılır anlayan arkadaşlarda ona göre yorum yapar bu araç nerden çıkmış ruhsatta ne olarak kayıtlı o bile belli...
  7. agokmen1

Bu aracın sahibi ing. eşi ve 2 çocuğu ile çine doğru yola çıkmıştı kendisinin 3 yada 4 tane L&R varmış ve 2 si defender TD5 orjinal versiyonları biri hatta karpalettli siya DEF. neden bu araçla çıktın sorusuna tek yanıtı ben maceraya çıktım oldu . Araç her gittiğ yerde farklı ustalar...
  8. agokmen1

Eskisine göre az hiç hesaplama ile uğraşmadım ama düz dizel 33'' lastik li perkinse göre 35''lastikli BD30 daha yakıyor kesin .
  9. agokmen1

Pc başına geçince tanıştığım bir yabancının tur aracını ve paylasimını ekleme isterim yanıt olarak.
  10. agokmen1

Düz hali ile lt77 1:6 1 arazi kalın freze diferansiyel.
  11. agokmen1

Maalesef görmeden kullanmadan yorum yapmak bana göre degil bunu ingiliz kemal usta da söylerdi uzaktan sadece heybeti belli our aynı sizin benim aracım için yaptığınız gibi ben aracimi uzun ve zorlu yollar için hazırladım buna geçen seneki transanatolya yarısına giderken karar verdim .
  12. agokmen1

Overland Anatolia // Orca

Hayırlı olsun ama içi küçük gelecek gibi senin canavarın bu sefer :D
  13. agokmen1

Yanıtı bana göre verdim ama detaylandırayım : TDI motorlar dan 200TDI modeli bana göre (yurddışında heryerde ) tutuluyor yada BD30 . Biri için 400bin km diğeri için ne olursa olsun 800 binKM lerin altında sıkıntı çıkarmaz deniyor . LT77 en sağlam model dir buna arazi 1:41 yada 1:21 takılır...
  14. agokmen1

BD30 a turbo takmak gereksiz özellikle defender için hız zaten kalkışta biraz farkediyor 105 bg illa turbo dersen iz BD25 e 2.7 de bulunan sistemi direk takın ve intercool motor ömrü daha uzun olur bd30 göre hiç kimsenin dikkat etmediği şey arlında aktarma organlar gücü en iyi şekilde...
  15. agokmen1

En basit hesap bu aracın direksiyonunda uyuya kalma şansınız yok ;) daha ne olsun :D

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

SON KONULAR

Geri