Zıpkınla Balık Avı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Önder Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 221
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 91,420

Etiketler
Ynt: Zıpkınla Balık Avı

selçuk bey,ara ara bende kale köyü konacık arasına gidiyorum..geneliklede keldağına dalış yapıyorum.... bu taraflara gelirseniz haberleşelim..
ayrıca size birkaç resim göndereyim sizin kamplı etkinlikleriniz için bu bölgede uygun mekanlarda var..

bu gönderdiğim resimler keldağ kara mağara civarı ve çok güzel kamplı etkinliğe uygun yerler...su kaynağıda var. denizin içnde de kaynak var zıpkın içinde çok iyi olmasa da boş çıkılmayacak yerler..
sürekli dinamitten..va kafes atılmaktan keldağ etekleri talan olmuş durumda...
şöyle bir gözlemledim..ortalama 15 balıkçı kayığı sürekl günde herbiri 20 den fazla kafes atıyor...küçük büyük ne varsa topluyorlar...
bu balık hergün ürese bu talana yetmez.

hafta sonu mersin tisandaydım hertaraf kafes doluydu kafeslerdeki balıkları serbest bıraktıktan sonra kafesleri bi güzel tahrip ettim ama hangisine yetieşeceksin ki..... ... her 10 metrede bitane war [attachment=1]

çok güzel bi bölge ileriki günlerde kamplı gezi yapılabilir..balık olmayışı kötü ama gelmişken şöyle esaslı bir ava yok demeyiz

siz bir proğram yaparsanız, organizsayonda yardımcı olurum..cuma akşamında pazar sabahına kadar güzel bir kamp etkinliği olabilir..

adanadan bu bölgeye gelen dalgıçlar var sizin tanıdığınız varmı arasında..