Yol - da

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mayıstosböce Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 379
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 103,178

Etiketler

Ynt: Yol - da

Bugün (02.04.2012), Gördes Barajı (Manisa) ve Taşkuyucak Köyü (Gölmarmara-Manisa) arasında...

Cavid Sezen

Gordes Baraj 029

Selamlar,

Gezenbilir sitesinin sürekli ama pek yazıp çizmeyen pasif takipcisi olarak ben, işim gereği herkese pek nasip olmayacak rotalarda kele koltuk yaptığım gezilerden bir kaç kare fotoğraf paylaşmak istedim.
Tüm Gezenbilir dostlarına selamlar.
(Afganistan anıları)
Elgin SAYINALP
TB2NDY

Salangzirve

Salangtirmanisi

Salangkorkuvemerakbirarada

Salanggecisi

Salangdagitirmanis

Salangdagirustunelleri

Salangdagirustunelleri6kmlikgecis

Salangdagi3160m

Salangbulutlarlaberaber

mazar-sherifegiderken.jpg

http://i1101.photobucket.com/albums/g427/tb2ndy/yolda/salandagi2010da300kisinincigaltindakaldigibolge.jpg[/IMG]
Mazar isherifyolu

Mazar isherifyolu

Kabil jalalabadyolundan

Jalalbadtunelgecisleri

Jalalabaddankabiledonerken

Jalalabadyolu

Jalalabadyoluucurumlar

Jalalabadtunelleri

Jalalabadtunelleri

Fotoğraflar Kabil-Jalalbad, Kabil-Kunduz, Kunduz-Mezar-ı Şerif arasında çekilmiştir, güvenlik nedeni ile fotoğrafları çekerken pek estetik kaygı yoktur, kusura bakmayın ....

Tüm paylaşımlar için teşekkürler.
Bu resimleri gördükce sabırsızlık daha da artıyor. Az kaldı, 2 ay kaldı.
Hepinize sonsuz teşekkürler.........

Elgin Bey, çeşitli nedenlerle (güvenlik kaygısı başta olmak üzere), karavancıların hatta gezginlerin pek uğramadığı bir ülkeden fotoğraflar için teşekkür ederiz. :smiley:

Cavid Sezen

Cavid Bey,

Bu meslek (bu arada mimarım, şantiyelerde evimden fazla zaman geçiriyorum) bizde olduktan sonra daha çok fotoğraf yollarız inşallah... bakalım felek bizi bundan sonra nereye savuracak..

Çok selamlar herkese.

Elgin SAYINALP

Bir yerlerden anımsıyorum diyorum kendi kendime. Profilinize bakınca gördüm, "Akhisar" başlığına gönderdiğiniz özlem dolu bir mesajınız vardı hemşehrim.
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=23163.msg391140#msg391140
(Bu başlığı ben de savsakladım epeyce ama... :-[)

Katılımınızı sürekli olarak bekleriz. :smiley:

Selamlar.
Cavid Sezen

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR