Yeni Oyuncagımı Sizlerle Paylaşıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan afacan886 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 35
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,789
Ynt: Yeni Oyuncagımı Sizlerle Paylaşıyorum

hasan kardeş top gibi yuvarlık kısım olarak tas başlarını diyorsunuz evet keçe yırtılmış olabir yada yıpranmış çatlak çapmış olabilir oradan yağı dışarı sızdırır üzerine çok sızdırma farsa keçe değişririn derim yağ eksik olsukça akisler tıkırtı yapabiliyor dönüşlerde birde içine su alma ihtimali doğurur buda yağın erken bozulmasına sebep oluyor keçeler maliyetli birsey değildir...

Etiketler

Teşekkür ederim aynen yuvarlak kısımdan çamur rengi yağ akıtıyor hafiften aks keçisi mi o tam olarak

Evet hasan kardes kece yirtilmis degistirmen gerekecek

güzel olmuş,
içinin de resimlerini paylaşırsanız seviniriz,
selamlar

arkadaşlar samurai yi bitirdim son halini sizlerle paylaşıyorum beğenize bırakıyorum olumlu olumsuz yorumlarınız bekliyorum....saygılar....

CAM00906

CAM00909

CAM00911

iç resimler ise koltuklar deri nissan patfinder koltuğu takılmıştır

CAM00913

CAM00914

CAM00916

birazda uzak çekim yaptım :smiley:

CAM00921

CAM00924

CAM00925

arkadaşlar samurai uzun uğraşlar sonucu bitti ama yine araç da aksesuar güzelliği takviye edilecektir,umarım hoşunuza gitmiştir.saygılar....

CAM00917

günay bey arazide kulladım vede kullanmaktayım haben memnuırika bir arazi yeteneğine sahip ve yapılan modifiyaksonlardan sonra tam bir iş makinası oldu desem yeridir ben menunnum yeterince

Merhaba Tarık Bey,

Öncelikle çok iyi bir iş çıkardığınızı belirtip iyi günlerde kullanmanızı dilerim. Koltukları nereden ve kaça bulduğunuzu söyleyebilirseniz çok memnun olurum. Benim de değiştirmeye niyetim var.

merhaba,

İstanbul başakşehirde hurdacılar sitesi var.
orada kazalı olan arabaların parça satışları yapılıyor.
birçok alternatif markaya ait parçaları orada bulabilirsiniz uygun fiyata.

aşağıdaki linkte "Atatürk oto sanayi sitesi" adıyla geçiyor.

http://wikimapia.org/#lang=tr&lat=41.086112&lon=28.792644&z=16&m=b

iyi günler.

mustafa bey nissan patfinder koltuğu koydum hurda aracdan söktüm aslında koltuk ısıt sistemi filanda vardı onları uyduramdım :D konfor olarak yani sıkıntı yok..tavsiyem 2 kapılı araçalrın yada panelvan türü araçların koltuklarını tercih edin ticari grup yani çünkü daha işlevsel oluyor ....

Tarık Bey emeğinize sağlık. Çok güzel bir araç olmuş
Böyle emekle hazırlanan bir aracı sürmek eminim ki paha biçilemezdir.
Kazasız sürüşler dilerim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,166
Kaydolan Son Üyemiz
8vykwt37

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR