Yeni Gezi, Etkinlik Ve Kamp Aracım: Maviş

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 84
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 35,974
Ynt: Yeni Gezi, Etkinlik Ve Kamp Aracım: Maviş

Merhaba arkadaşlar,

Bugün de mavişimle okuluma gittim ve geldim. Çıkışta çok yağmur yağdı. Yeni montum, yeleğim ve alt yağmurluğum sayesinde hiç ıslanmadan gelebildim. Dört mevsim motorculuğu seviyorum.

Bu arada haftasonu da geldi bu haftasonu mavişimle yine Foça-Yenifoça turu atmayı düşünüyorum Pazar günü. Artık yalnızca mavişimle ve yalnızca solo geziyorum arkadaşlar. Benim kimseye muhtaç olacak bir durumum eskiden de yoktu hala daha da yok. Kendi halinde solo motorlu bir gezginim ben arkadaşlar...

Etiketler

Merhaba arkadaşlar,

Bugün hava yağışlı ben de evimdeyim. Evde national geographic izliyorum. İşte böyle keyif yapıyorum kendimce. Bugün de böyle geçiyor.

yücel hocam yeni motorunuz hayırlı olsun tekerine taş değmesin nice güzel geziler dileğiyle....

Teşekkürler sn vkamil artik sadece motorumla ve sadece solo geziyorum umarim yeni motorumla guzel solo geziler yaparim bazi rota planlarim varama yapabilir miyim o kismette varsa olur

Merhaba arkadaşlar,

Yılın bu son gününden yağışlı bir İzmir sabahından herkese merhaba.

Bugün hava yağışlı olduğu için işime izbanla geldim. Okuldayım. Bugün eski yılın son günü. Herkese mutlu sağlıklı ve barış dolu bir yeni yıl diliyorum. Yeni yılda mavişimle bol bol gezmeyi diliyorum.

Selamlarımla.

Arkadaşlar,

Eski yılda olduğu gibi yeni yılda da solo doğru bildiğim şekilde yaşamaya, doğru bildiğim şeyleri söyleyip savunmaya, motorumla bol bol solo gezmeye devam edeceğim.

Yücel hocam,mutlu sağlıklı bir 2015 olsun,trafikte yağışlı havada dikkat edin,bolca fotoğraf çekin,ekleyin, görelim gezdiğiniz yerleri...

Teşekkürler sn Karaali. Yağmurda yağışta pek çıkmamamaya çalışıyorum. Asıl gücümü yaz tatilindeki uzun gezilere saklıyorum şimdilik. Ama kışın da ufak turlamalar yapıyorum maviş ile.

hayırlı olsun yeni motorunuz. karadeniz gezinizi bekliyor olacağım. bol fotoğraflı güzel geziler inşallah.

Teşekkür ederim Mustafa bey. İlk hedefim güzel bir karadeniz turu yapmak olacak maviş ile ama malesef bunun için yaza kadar beklemek durumundayım.

Merhaba,

Hava çok soğuk ben de sıcacık evdeyim çamaşır yıkıyor kendime yemek yapıyorum. İşte bu tatil günü de böyle geçiyor evde...

Selamlar İzmir'den...

Yaşamak ne güzel şey,
Anlıyarak bir usta kitap gibi,
Bir sevda şarkısı duyup,
Bir çocuk gibi şaşarak YAŞAMAK

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR