Yeni Aracımız 2003 Land Rover Discovery 2 Td5

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan umutcelikel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 267
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 112,131

Etiketler

Ynt: Yeni Aracımız 2003 Land Rover Discovery 2 Td5

umut401' Alıntı:
Hoşbulduk:smiley: Bir de ebayden Three Amigos tshirtü getirttim mi tamamdır:smiley:))))

o Allah'in emri :smiley: almak uzun dürebilir bence kendiniz baski yaptirin tanismaniz cok uzun sürmez 3 arkadaş ile :smiley:

Umut hocam,
Bu soruyu sormak için henüz erken ama, arka kapıları kullanan yetişkinler iniş binişlerde rahatsız oluyorlar mı?
Arkada oturanların yegane sıkıntısı buydu benim araçta.

kakyol' Alıntı:
o Allah'in emri :smiley: almak uzun dürebilir bence kendiniz baski yaptirin tanismaniz cok uzun sürmez 3 arkadaş ile :smiley:
Ohooooo daha yolda gelirken tanıştım...Shutter switch bekliyorum gelince "şimdilik" düzelecek. Shutter valve'da değişmiş geçen sene mi ne. ABS sensörlerini de yeniledik mi bi ara 6 ay falan yanmadan gezeriz:smiley:)))))))

schweps' Alıntı:
Umut hocam,
Bu soruyu sormak için henüz erken ama, arka kapıları kullanan yetişkinler iniş binişlerde rahatsız oluyorlar mı?
Arkada oturanların yegane sıkıntısı buydu benim araçta.
Şimdilik arka koltukta oturacak insancık henüz 7 aylık, uzunca bir süre yetişkin insan oturmayacak. Hatta orta kol dayamayı bile arkada devamlı açık tutuyoruz. Oturmaya başlayınca yorumlarımı size yollarım hocam:smiley:)))))))))))))

ikinci bebek te aileye katılmış. hayırlı/uğurlu olsun... çok diri duruyor araç... Series den sonra nasıl alışacaksın meraktayım :D :D

tri amigos için asagidaki işlemi yapin derim ben yaptım kurtuldum :smiley: biginize

https://www.youtube.com/watch?v=l7hZQI1gfAg

En sevdiğim renk kombinasyonu, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle, d2td5 familyasına hoş geldiniz ;D

erdal484' Alıntı:
hayırlı olsun seriese göre çok farklı diyi mi :D :D :D :D :D abi senin sözün neydi series candır can :D :D :D
Dixie' Alıntı:
En sevdiğim renk kombinasyonu, en güzel günlerde kullanmanız dileğiyle, d2td5 familyasına hoş geldiniz ;D
:smiley:)))))Çoook teşekkürler...

kakyol' Alıntı:
tri amigos için asagidaki işlemi yapin derim ben yaptım kurtuldum :smiley: biginize

https://www.youtube.com/watch?v=l7hZQI1gfAg
Sakallı Hüseyin buna benzer birşeyler tarif etti de anlamadım. Shutter switch gelince gidip yaptırırım bilen birilerine Ankarada:smiley:

Ankara da oldugunuza dikkat etmemisim Gaye otomotiv Arda usta yapti benim sorunu direk gidebilirsiniz sayet giderseniz Arda beye selamimi iletin lutfen

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,444
Kayıtlı Üye Sayımız
172,099
Kaydolan Son Üyemiz
Attorney58

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.