Yeni Aracım: 1989 Mercedes GE 230 LWB

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan arsamax Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 81
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,224
Ynt: Yeni Aracım: 1989 Mercedes GE 230 LWB

Devam...

PIC 0011

PIC 0021

DSC02312

DSC02315

Etiketler

cenk mehaba !!

arac super olmus yahooo :D

boyattın mı yoksa ?? hersey cok uyumlu ama dost daima aci soyler...

aynalar olmadi be abicigim :-[ sakin darilma ha,, hersey cok guzel .

lastikler de tam uydu araca. sadece flanj takarsan daha shik olur.cok guzel.

iyi gunlerde kullanin kardesim ;)

Çok teşekkür ederim Hüseyin abi, aracı boyatmadım sadece ufak tefek şeyleri yapıldı ve komple pasta cila yapıldı. Aynaları geçici olarak takdım abi, uygun ayna bulur bulmaz değiştiricem. Lastiklerden çok memnunum abi, kullanımı ve performansı harika; yakıt tüketiminde de hemen hemn hiç fark olmadı; ben bazı zamanlarda sert olmasa da araziyede çıktığım için flanşı tavsiye etmediler. Lastik konusundaki yardımlarım için tekrar teşekkürler. Birde arabanın içi orjinal olduğu için bozmak istemedim, ufak tefek yerleri yaptırabilmek için üzerindeki orjinal kumaşdan arıyorum eğer bu konuda da yardımcı olursan çok sevinirim.

Görüşmek dileğiyle,

Cenk

cenk merhaba, ben 8 yildir flanj kullanirim, ve KULLANIRIM !! benim cabrio'nun rolemalara hic bisey olmadi,hic bosluk veya asinma olmadi. sen bulursan al tak , ben kefil olurum. G'nin aks icinde bulunan aksamlari asiri buyuk lastik yipratir... ;) 30mm flanj degil ;)

dosemeye gelince, bir yerde var, ancak £280 ister adam. 2 on koltuk ve arka koltuk icin.uzun g;den cikma.[durumlari senin amacin icin cok uygun]

dusunceni bana erken aktar. eger istersen bunlari kibrisa gonderip daha sonra tr'ye yolunu bulup sana gonderebilirm.

selamlar.

Merhaba Hüseyin Abi,

Geç cevabım için kusura bakma. Flanş nerden nasıl temin edebilirim abi, orjinal G için olanların fiyatları ne civarda acaba?

Abi benim koltuklarda çok fazla aşınma yok, sadece çok fazla kullanıldığı için sürücü koltuğunun oturulan kısmında 20-30 cm'lik bir yerde aşınma var. Yani bana sadece 1-2m2 bir kumaş çok rahatlıkla yetecektir. Tamamını değiştirmeme gerek yok yani o yüzden 280 sterlin pahalı olur benim için. Eğer öyle sağdan soldan 2m2 kumaş bulabilirsem daha iyi olur.

Her zamanki ilgin ve yardımların için çok teşekkür ediyorum, dört gözle Ankara'ya Türkiye'ye bekliyoruz abi.

Cenk ÖZATAY

Tmm abi çok teşekkür ederim, kumaşla ilgili bir gelişme olursa haber bekliyorum.

Sendeki flanş seti benim araca ve jantlara uyarmı, fiyatı ne kadar acaba?

Cenk bey merhaba, ayna arayan arkadaşlar var eğer fazla bulursan bizede haber verebilirmisin? birde klimanın orjinal olup olmadığını merak ettim ,bende de aynısından var...selamlar

cenk merhaba. sana gec cevap veriyom, kusura bakma !

flanjlar original alman. 30mm off set. 460-463 modeller ve tum mercedes G jantlari icin uygun.[monte vidalari dahil]

300 euro isterim kardes.

Bulursam tabiki haber veririm Taşkın Bey. Aracın kliması için birçok kişi sonradan montaj demişti ama şasi numarasından aracıma bakan mercedes ustası klimanın orjinal olduğunu söyledi.

Görüşmek dileğiyle...

TAŞKIN' Alıntı:
Cenk bey merhaba, ayna arayan arkadaşlar var eğer fazla bulursan bizede haber verebilirmisin? birde klimanın orjinal olup olmadığını merak ettim ,bende de aynısından var...selamlar

Olsun abi ne zaman vaktin olursa bekliyorum cevaplarını. Flanş fiyatı içinde teşekkür ederim abi, şu an benim bütçemi biraz aşar ama aklımda bulunsun.

Görüşmek üzere...

hus55' Alıntı:
cenk merhaba. sana gec cevap veriyom, kusura bakma !

flanjlar original alman. 30mm off set. 460-463 modeller ve tum mercedes G jantlari icin uygun.[monte vidalari dahil]

300 euro isterim kardes.

Herkese Merhaba,

Bence artık en azından Gezenbilir'deki G sahipleri olarak bir iletişim bilgileri paylaşımı yapsak? İlerleyen zamanlarda da buluşma ve geziler vs. belki. aşağıdaki listeyi kopyalayarak cevabınıza kendi araç model-yılı,ad-soyad,telefon,email ve şehir yazarsanız buraya faydalı bir iletişim içinde olabiliriz. Görüşmek üzere. Herkese kolay gelsin.

Saygılar.

Özgür.

1) W460 240GD(3 kapı) / Özgür Aşçıoğlu / 05368644647 / ozgurascioglu@hotmail.com / İstanbul
2)
3)
4)
5)

Tamam Hüseyin Abi,

Doğru yeni bir başlık açalım, iletişim bilgileri için, bir şekillensin grup, sonra buluşmalara sizi de bekliyoruz ama :smiley: Görüşmek üzere.

Özgür.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,488
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR