Wv Lt 35 Volt Karavan Yapımına Başlıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan geomatrici Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 90
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 48,631

Etiketler
Köşe kesim çok tipsiz ve tehlikeli o yüzden uzun süre ısrar ederek araştırıp en son 5-10 çam ı planya ile şekillendirip taktırdım camları içerden beyaza boyadım son Fotoğraflar

Cok cok guzel elinize saglik.cami icerden boya ile sekil vermekte cok parlak bir fikir.

eğmeyi kavisli kenarı nasıl yaptınız ayrıntı alabilirmiyim bende yapıcagımda

Aynı araçtan bakıyorum bende, sizi yeni gördüm ve çok iyi oldu. Yatağın uzun kenarı kaç cm olacak onu merak ediyorum. Teşekkürler

Herşey çok güzel gidiyor gibi.
Keyifle takipteyim.
Kolay gelsin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yazınızı baştan sona okuyup koyduğunuz resimlerden de takip ettim çok güzel oldu elinize sağlık güle güle kullanın. Bir şey ilave etmek istiyorum. mutfağın dışa bakan kısmının üzerine sabit,
otomatik kapı açıldığında kapı girişine
aliminyum
sineklik (akerdiyon kapı şeklinde ) koyarsanız daha güzel olacağını tahmin ediyorum. Sevgiler.

Kolay gelsin, çalışmalarınız çok güzel.
Aynı aractan düşünüyorum.Ama en büyük handikapım, aracın evrak işleri.4 kişilik bir aileyiz, ruhsatı değiştirinceye kadar, 4 koltuk bıraksak; aracı böyle kullanmamız sorun olur mu?17+1 bir minibüsü 95 te aldığım c sınıfı ehliyet ile kullanabilir miyim?

Ustam kolay gelsin bende bugün 16+1 vol lt 35 alacağım.pişmanlığın var mı ,olur mu