Wv Lt 35 Volt Karavan Yapımına Başlıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan geomatrici Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 90
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 48,713
Teşekkür ederim destekleriniz çok önemli tek başına çalışan bencaze 15 tatil diye bilinen tatili fırsat bilip yükleniyor akşam gelip alışverişlerin kargo durumu kontrolü sonra yat bugün hava da kötü dinleneceğim neler yaptım Ocak altına Buzdolabı ve tüplü ısıtıcı işin gerekli olacak bir havalandırma sistemi yaptım. 220 v prizleri taktım 200 litre temiz su deposu aldım su tesisatında küçük bir operasyon yapıldı yatak yeri için çalışmalar başladı 1 cm kavak kontra aldım lanet olası duş teknesi bu kadar zor mu bulunuyor Hepsiburada dan sipariş verdim gecikince iptal ettim bunlarda bir hafta sonra elinizde olur diyorlar bu ara manuel tmc WC aldım çocuklar çok sevdi klima yı söktüm temizliklerini yaptım sökünce geri görüş kamerası tesisatı da çekiverdim bugün ısı ve ses yalıtım şiltesi gelecek onu sereceğim sonra yatak altı destekleri yaparım

Etiketler
Dediğiniz malzeme gayet başarılı sonuç verdi 10m2 aldım ve taban ve yanlarda güzel oldu bir 10 daha alıp tavanı da kaplayacağım tekrar tekrar teşekkür ederim

Tebrik ederim çok güzel gidiyor gerçekten
Bu yalıtım malzemesi sıcaktan etkilenir mi Acaba salma yapar mı bende aracı mın içini kaplamak istiyorum ama

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tebrik ederim çok güzel gidiyor gerçekten
Bu yalıtım malzemesi sıcaktan etkilenir mi Acaba salma yapar mı bende aracı mın içini kaplamak istiyorum ama

Yalıtım konusunda başarılı alev almaz deniyor ancak çakmakla yaktım yandı yalnızca hızla yanıp gitmiyor hafif kokusu var zamanla geçer sanırım. Sıcaktan derken ne kadar sıcaktan

Yalıtım konusunda başarılı alev almaz deniyor ancak çakmakla yaktım yandı yalnızca hızla yanıp gitmiyor hafif kokusu var zamanla geçer sanırım. Sıcaktan derken ne kadar sıcaktan
Motorun sıcaklığını içeri verirmi öyle bir sorunum var benim

Kısmen de olsa azaltır diye düşünüyorum ancak bunların iki tarafı aliminyum olanları daha başarılı olabilir sizin için

Bugün yaptıklarım tabana 1 cm lik kavak kontra döşedim bir cam tarafını da kapattım el altında dolaşmasınlar diye izocam yapmadım daha tavanla işim bitsin sonrasında tamamlayacağım duşakabin teknesi kargoda Pazartesi burada olacak burada Karavan meraklısı iki çift ziyarete geldiler biraz fikir alışverişinde bulunduk yarın elektrik tesisatı test edilecek arkadaştan geçici bir akü aldım

Kardeşim valla bu anlattiklarinin hepsini sen yapiyorsan supersin.alt tabana sermis oldugun yalitim malzemesinin ustune kontrayi nasil sabitledin.gordugum kadariyla aracin en alt sacı orasi.deldin mi yapirlstirdin mi.

Kardeşim valla bu anlattiklarinin hepsini sen yapiyorsan supersin.alt tabana sermis oldugun yalitim malzemesinin ustune kontrayi nasil sabitledin.gordugum kadariyla aracin en alt sacı orasi.deldin mi yapirlstirdin mi.
Teşekkür ederim kontra kalın zaten 170x200 sabitlenmesi gerekmedi cam kenarına koyduklarımla sıkıştı zaten üzerine 1 cm sert strafor ve laminant olacak şimdilik planım bu Pazartesi duş teknesi gelsin de en çok onun üzerinde çalışacağım bugün yalnızca taşyünü yaptım kenarlara ve tavan ortalarına bu ara tavan tahtası tek başıma zor oldu canım eşim sağ olsun bir ucundan tuttu.

hızlı gidiyorsunuz maşallah.
Çok istediğim bir şey değil aslında hata artıyor kontrol paneli gibi. Tekrar hesaplanıp yenisi yapılacak. Mutfak tarafına baksın demiştim ama oraya banyo denk geliyor siparişler zamanında gelmedikçe iş sırasını atlıyorum o zaman da hata artıyor bir de “klorr “ un dediği gibi tatilde ne yol alırsam sonrası okul başlıyor süremin yarısı bitti

Bugün kargo günüydü öyleden sonra duş teknesi ısı ses yalıtım malzemesi ve tv geldi hemen duş teknesini takıp iki bölümünü tamamladım tabanında iki delik açtım birisi duş suyu diğer WC için lavabo için aracın kendi alt çıkışını kullandım tavandaki açık yerlerin yalıtımı da tamam sayılır bugün epey gelen giden oldu Müdürüm ve okul aile birliği başkanımla bir fotoğrafda çekilmeyi ihmal etmedim