VX 100 VX80 STETME ORJİNAL TAŞYICI İMALATIM

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AHMET07 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 98
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,520
Ynt: VX 100 VX80 STETME ORJİNAL TAŞYICI İMALATIM

Ahmet ustam çok güzel olmuş taşıyıcıyı bunu arabaya takmak çok zor olmasa gerek diye düşünüyorum....
Eğer Ankarada taktırabilirlersen bir tane almayı düşünüyorum.

Etiketler

montajı çok başit kaportajı bile bağlaya bilir

Konu başlığı evlere şenlik durumda.?

Stepne Taşıyıcısı mı.?

Stetme taşyıcı mı.?

Stetme nedir.?
;D

a10 farketmez arkadaşim. orda stp de yazsa biz anlaşiyoruz. toyotaci özelligi bu heralde gonuller bir....

RedlinE' Alıntı:
a10 farketmez arkadaşim. orda stp de yazsa biz anlaşiyoruz. toyotaci özelligi bu heralde gonuller bir....

güzel bir cevap vermişsin Mücahit.Farkeder mi arkadaşım senin için anlayan anlıyor...

a10' Alıntı:
Konu başlığı evlere şenlik durumda.?

Stepne Taşıyıcısı mı.?

Stetme taşyıcı mı.?

Stetme nedir.?
;D

bir de ilk kez girdiginiz bir forumda kendinizi bile tanitmadan, bir konu hakkinda, "evlere senlik" yorumunu yapmak cok yanlis... Ne yazdigi degil burada bizim ne paylastigimiz onemli ve diger dostlarimin da dedigi gibi bizler (bu tarz hobilere gonul vermis insanlar) anlasabiliyorsak, gerisi teferruattir... bence bir ozur borclusunuz...

konu başlığı öğreten adamları tuzağa düşürüp sazana getirme günün sazanı sensin a10.cezan 10 şınav 4 cepheye 1 tekrar

Herkesin dil ve klavye bilgisi yeterli olmayabilir ...yeri geliyor devletin ve hatta çok ciddi kurumlaşmış özel şirketlerin bile yazışmalarında hatalar olabiliyor ....kaldıki bu durum anında yazıp cevap verdiğimiz burada olağan....!!!!!!

Bu arkadaş ikinci olay. insanlar burada karşılık beklemeksizin bilgisini ve ürettiği şeyleri paylaşmaya çalışırken bazıları,da çıkıp onlara böyle tepeden bakıp imla kuralları dersi veriyor çünkü paylaşacak başka bir şeyleri yok

Dogru söze ne denir. :smiley: :smiley:

"imla hatasına degil .içerigine bak "

Yıllar boyu dışarıdan alıp taktıgımız birçok aksesuar ve parçayı kendi imalatı olarak yapıp,mükemmel işler yapan, herkesi memnun etmeye çalışan insanın "işi" ne bakılır.yazdıgına degil.

arkadasin son yolladigi mesajlarina bakarsiniz her topic altinda bu sekilde hataalr bulup duzeltmeler yapmis, is edinmis forumda kendine bunu tazecik...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR