Trenle Türkiye Turu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan penna Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 48
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,649
Ynt: Trenle Türkiye Turu

güzel bir gezi olmuş, fotoğraflar da çok güzel ayrıca...paylaşım için teşekkürler

Etiketler

şehir istasyonlarında bulursun ama ara istasyonlarda yoktur veya sana şunu öneririm şehirde indigin zaman tren garında emanetçi yoksa otobüs terminaline bak mutlaka vardır

medford' Alıntı:
şehir istasyonlarında bulursun ama ama istasyonlarda yoktur veya sana şunu öneririm şehirde indigin zaman tren garında emanetçi yoksa otobüs terminaline bak mutlaka vardır
gerçekten yararlı bi bilgi teşekkür ederim.

AswaN arkadaşım türkiye turu yapmayı planlıyorsan sana treni tavsiye ederim ekonomik olur 150 tl ye bir tren tur kartı alırsın bir ay boyunca yht ve yataklı tren hariç bütün trenleri kullanırsın hem ögrencisin zamanında bol dur ara sıra evine ugrayıp bi kaç gün ara verip devam edebilirsin gezine ben de trenle türkiye turuna çıkıyorum ama işden dolayı fırsat buldukça parça parça yapıyorum ve burada paylaşıyorum incelersen işine yarar bi kaç şey çıkabilir diye düşünüyorum iş hayatına başlamadan yapman çok güzel olur böle bi geziyi

evet zaten gezenbilir.com'dan daha iyi bi rehber bulunamaz heralde öle düşünüyorum, ayrıca paylaşımların ve tavsiyelerin için çok teşekkür ederim.

gezi notları için iyi , emeğine sağlık
bende düşünüyorum ama tek başıam pekde cesaret edemiyorum.

bizde tren turu yapmayı planlıyoruz... gezi notlearını okudumm gercekten gusel bır rehber olmus yapacaklar için.. gezi güzargahının haritası var mıydı penna..bize öncüllük etmesi bakımından güzel olurdu.. nereden nnereye trenle gıttı otobusle nereye aktarma yaptın nerelerde otobus kullandın bunun ayrıntısı var mıydı elınde?

Merhaba,bende bu yaz TCDD'nin tren tur kartıyla Güney Doğu Anadolu ve Doğu Anadolu ağırlıklı bir gezi planlıyorum bazı noktalarda yardımlarınıza ihtiyacım var.
Ailemde hiçbir kamu personeli bulunmamaktadır buna rağmen kamu kuruluşlarının misafirhanelerinde konaklayabilirmiyim ayrıca bu yerlerin ücretleri ne kadardır?
Birde bu hosteller konusundada biraz bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Çarşamba itibariyle yola çıktım, çıkıyorum....

adszzzz' Alıntı:
Çarşamba itibariyle yola çıktım, çıkıyorum....

iyi yolculuklar. umarım farklı deneyımleri yaşadıgın keyifli bir gezi olur.. dönüşünde tecrubelerını notlarını dıkkat edılecek husuları kısacası gezını bızımle paylasırsan sevnırım )

bu konuyu açan arkadaş da bayadır yazmamış forum bence çok aktif deği aktif olsa mükemmmel olurdu bence bu forumda fazla aktif kulanıcı yoktur belki de sadece gezi notları için geçerlidir