Toyotacılar Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tugsan75 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19,670
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 612,184
Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi

sedat bey sağlıcakla dönün inşallah Allah yardımcınız olsun. recep beyin söylediği bilgi üstüne haberleri daha dikkatli dinledim ve evet öldürülen trabzonlu genç ile çekilmiş fotoğrafınızı ben de gördüm. akşam kanaltürk ana haberinde verdiler haberi. belki de ben benzettim.

Etiketler

Eşref bey iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum. Gördüğünüz fotoğraf ekteki bağlantıda olan ise ben değilim.

http://www.kanalturk.com.tr/haber-detay/40929-olmeden-once-son-sozleri-haberi.aspx

Bir devir kapanırken ATAmız burdaydı, şimdi belkide başka bir devir kapanıyor ve ben burdayım. Tarihe şahitlik etmek farklı bir duygu

iyiki varsınız, sanalda olsa dostluk güzel.

abi bırak gel tarihi bekliyoruz burda kampa da yetiş :D yoksa bekle kamptan sonra direksiyon kırak biz gelek oraya şantiye iyimiş :smiley: depoları doldurup dönerik feribotlarla :D

warmaster' Alıntı:
Bir devir kapanırken ATAmız burdaydı, şimdi belkide başka bir devir kapanıyor ve ben burdayım. Tarihe şahitlik etmek farklı bir duygu

iyiki varsınız, sanalda olsa dostluk güzel.

abi bırak gel tarihi bekliyoruz burda kampa da yetiş :D yoksa bekle kamptan sonra direksiyon kırak biz gelek oraya şantiye iyimiş :smiley: depoları doldurup dönerik feribotlarla :D
erkut sen sinop'damisin,ist, da mi?

Abicim şuan sinop tayım ancak malum toplantı hazırlığı ve arabanın birkaç işi var bugün geldim pazar yada yarın dönücem istanbul a :D Yahu hayatım yollarda geçti artık aaa leylek dediklerinde önüme bakıyorum ama olmuyor :D

Bu arada senin yazılardan sanırım toplantı konusunda önümüzdeki hafta karadeniz dedin sanki açık et bakalım kardeşine uğrayacanmı ? yoksam kavga çıkartıp çamur mu yapayım ? :D

warmaster' Alıntı:
Abicim şuan sinop tayım ancak malum toplantı hazırlığı ve arabanın birkaç işi var bugün geldim pazar yada yarın dönücem istanbul a :D Yahu hayatım yollarda geçti artık aaa leylek dediklerinde önüme bakıyorum ama olmuyor :D

Bu arada senin yazılardan sanırım toplantı konusunda önümüzdeki hafta karadeniz dedin sanki açık et bakalım kardeşine uğrayacanmı ? yoksam kavga çıkartıp çamur mu yapayım ? :D
pazar donucem diyorsun,bu durumda nasil ugrayayim
ben plan yapmaya calisiyorum,arkadaslar ertelemeyince bulusmayi,ucakla gidip donmeyi dusunuyorum,ya ucakla samsun ,arac kiralayip trabzon,donus de persembe aksami ya trabzondan yada yine samsundan, olacak gibi,veya tersi gibi bir plan yapmaya calisiyorum,normalde 10 gun ancak yetiyor isler icin,

anladım abi o zaman görünen sen kampa yetiş o zaman. Bir zaman ağırlarız seni Sinop ta :D güzeldir memleketimiz .

altay41' Alıntı:
pazar donucem diyorsun,bu durumda nasil ugrayayim
ben plan yapmaya calisiyorum,arkadaslar ertelemeyince bulusmayi,ucakla gidip donmeyi dusunuyorum,ya ucakla samsun ,arac kiralayip trabzon,donus de persembe aksami ya trabzondan yada yine samsundan, olacak gibi,veya tersi gibi bir plan yapmaya calisiyorum,normalde 10 gun ancak yetiyor isler icin,

:D Yürü be Altan baba yürü be,sen işleri bitirirsin üstünede 2 kamp sıkıştırırsın ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR