Toyota Arazi Araçları Fotoğraf Arşivi (Tüm Seriler)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan çağlar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,563
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 351,926

Etiketler
Ynt: Toyota Arazi Araçları Fotoğraf Arşivi (Tüm Seriler)

Daha dün yıkattım arabayı, şimdi çamurlu olanı gördüm..
Boşu boşuna yıkatmış olucaz demek ki ;D

;D ;D ;D herkes bitlenmiş anlaşıldı ;D ;D

öyle diyoruz da adaş epek bi zamandır gitmedik bi yerlere :D yavaş yavaş baharda geliyo herkesde var kıpırtı :D

Öfff..öff ki ne öffff birgün bizimde bir 70 kasamız olur...inşallah.

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

Toyota Land Cruiser 70 SER875

Toyota Land Cruiser 70 SER516

Toyota Land Cruiser 70 SER866

Son fotoğraftaki traktör lastikli aracın ön tekerleri ters takılmış sanırım. Bunun çamurda faydası olurmu, deneyen arkadaş var mı ?

Mustafad' Alıntı:
Son fotoğraftaki traktör lastikli aracın ön tekerleri ters takılmış sanırım. Bunun çamurda faydası olurmu, deneyen arkadaş var mı ?

Selam Mustafa Abi..umarım iyisindir..

ters desen lastik konusunda , yaşadığım ve gördüğümü aktarmakla mükellefim..

4x4, 4x2 pek çok traktör kullandım,kullamayada devam..

traktör desen lastikleri düşünelim..? traktörün geri manevrasında ters desen olarak çalışırlar..Hiç de öyle fazla bir tutunma görünmez abi..Bence olay tamamen kulaktan dolma ve görsel olarak bu tip lastikleri tesr takınca,öne bakan yüzeydeki tırnaklar sanki daha iyi tutunacakmış havası veriyor..Bence olay bundan ibaret..Korkunç bir ses artması dışında hiç bir esprisi yok..

kal sağlıcakla

MUDANYALI' Alıntı:
Selam Mustafa Abi..umarım iyisindir..

ters desen lastik konusunda , yaşadığım ve gördüğümü aktarmakla mükellefim..

4x4, 4x2 pek çok traktör kullandım,kullamayada devam..

traktör desen lastikleri düşünelim..? traktörün geri manevrasında ters desen olarak çalışırlar..Hiç de öyle fazla bir tutunma görünmez abi..Bence olay tamamen kulaktan dolma ve görsel olarak bu tip lastikleri tesr takınca,öne bakan yüzeydeki tırnaklar sanki daha iyi tutunacakmış havası veriyor..Bence olay bundan ibaret..Korkunç bir ses artması dışında hiç bir esprisi yok..

kal sağlıcakla

Ali, yanıt için teşekkürler. Çekiş sorunumuz yok biliyorsun, ama insan merak ediyor işte. :D :D Selamlar.

Alicigim beni utandırdın şimdi. bak yüzüm kızardı... :D :D :D Al anahtarı senin olsun..istedigin yere git... :D

Toyota olsun da çamurdan olsun..Bunların hepsi ejderha..hemde agzından alev çıkan cinsinden.. ;D ;D

elimizdekilerin kıymetini bilelim.
Bu hafta sonu arkadaşımızın biri ile burada daglara çıktık.(Arkadaşımın arabası başka tanınmış bir marka)..İlk defa fotograf makinasız..ani çıkışımız oldu.Gözümün kesmedigi yere girdik mi.. ::smiley: ::smiley: bir yandan korkuyoruz.bir yandan hava fena..akşam oluyor.Tam bir felaket durumu yani..Ya çıkacagız yada kalacagız..
Toyota olsun çamurdan olsun sözünü ispat etti bana bu ejderha..Arkaşaımızın başka marka aracını da çekti çıkardı..Arkadaşımın bana bir sarılışı bir öpüşü vardı ki.... ;D ;D ;D ;D ;D
zannedersen 20 yıl cezasını bitirmiş de özgürlüğe kavuşan insanın topragı öpüp secdeye varması gibi idi..
Ahh...biraz da araçlarımız kısa olsa idi..DADINDAN yinmez olurdu..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,508
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR