Toyota Arazi Araçları Fotoğraf Arşivi (Tüm Seriler)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan çağlar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,563
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 361,933
Ynt: Toyota Arazi Araçları Fotoğraf Arşivi (Tüm Seriler)

Konuralp arkadaşım,

yarın etkinligimiz var..gelmek istersen bu güzel TOYOTA aracınla bize katılabilirsin.. ;D

topigimizde konuya bakabiirsin.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=44848.new%3Btopicseen#new

Etiketler

mdr' Alıntı:
Konuralp arkadaşım,

yarın etkinligimiz var..gelmek istersen bu güzel TOYOTA aracınla bize katılabilirsin.. ;D

topigimizde konuya bakabiirsin.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=44848.new%3Btopicseen#new

abi devetin için çok teşekkür ederim bu güzel TOYOTA aracımla katılmak çok isterdim ama av sezonunun son haftası olduğu için bu akşamdan cebeciye ava gideceğim o yüzden malesef katılamayacam TOYOTA aracımla ;D ;D ;D

Züpürge' Alıntı:
1-2 tane de benden olsun :smiley:
86278016.jpg

52592955.jpg

71378705.jpg
Benim koyduğum fotoğraflar çıkmamış sanırım (en azından ben göremiyorum şu an), bi bakabilir misiniz arkadaşlar çıkmadıysa düzelteyim..

Züpürge' Alıntı:
Benim koyduğum fotoğraflar çıkmamış sanırım (en azından ben göremiyorum şu an), bi bakabilir misiniz arkadaşlar çıkmadıysa düzelteyim..

Vallaha ben gayet net görebiliyorum :D :D

Ne zaman Batırdın sen bunu böyle, çok yakışmış Çamur ona :smiley:

35'lere ne zaman geçiyorsun??? ;D

TOYOTA aracındaki subwoofer da çok fenaymış ya ;D ;D ;D ;D

ict3055' Alıntı:
Vallaha ben gayet net görebiliyorum :D :D

Ne zaman Batırdın sen bunu böyle, çok yakışmış Çamur ona :smiley:

35'lere ne zaman geçiyorsun??? ;D
Bu yakın ya 1 ay önce falan çağrı :smiley: Ağva'da battım. Burası şantiye miymiş neymiş sel basmış, bütün araçlar falan batmış çıkaramamışlar. Nitekim gelip beni çıkaran 4x4 jcb de battı ;D ;D, ben sorunsuz devam ettim, sadece makaslarım oturmuştu :D
35'liklere yakında geçiyorum şaka maka kanıma girdin :D 35" Silverstone mt alıcam. Benim 32'likleri de ya satıcam ya da 2. yapıcam çevire çevire kullanıcam ^^

Züpürge' Alıntı:
Bu yakın ya 1 ay önce falan çağrı :smiley: Ağva'da battım. Burası şantiye miymiş neymiş sel basmış, bütün araçlar falan batmış çıkaramamışlar. Nitekim gelip beni çıkaran 4x4 jcb de battı ;D ;D, ben sorunsuz devam ettim, sadece makaslarım oturmuştu :D
35'liklere yakında geçiyorum şaka maka kanıma girdin :D 35" Silverstone mt alıcam. Benim 32'likleri de ya satıcam ya da 2. yapıcam çevire çevire kullanıcam ^^

Sat onları Sat :D
Yapıştır 35'leri :D
Yakışır ;D

en çirkin land bu herhalde.belki burdaki resimlerde var ama ben başka bişi ararken görüp bööğ dedim

Land Cruiser Ugly

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR