Tekirdağ Ganos Dağları Yürüyüş Rotaları Haritası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ilbulak Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,726

ilbulak

Yeni Üye
Yer
TEKİRDAĞ
Haritayı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
http://www.4shared.com/file/258322613/53de3d99/TEKRDAIN_TOPOGRAFYA_HARTASI.html

Etiketler

Ynt: Tekirdağ Ganos Dağları Yürüyüş Rotaları Haritası

Teşekkürler hocam elinize sağlık çok detaylı bir harita olmuş.

Harita için teşekkürler Bisiklet ile Uçmakdere üzerinden tepenin zirve bölgesinden devam ederek palamut köyü ve devamla saros'a doğru bu yaz pedallamayı planlıyorum uydu görüntülerinden anladığım kadarı yol mevcut fakat yürüyüş veya bisiklet ile o yolu kullanana denk gelmedim genellikle deniz kenarından devam ediliyor. yol ile ilgili bildiklerinizden faydalanmak isterim

Sayın arkadaşım geçen yıl yapılan(açılan) yollarla ulaşılamayan yer kalmadı gibi Ganosların tepelerinde.İstediğiniz rotayı takip edebilirsiniz.Biz yürüyerek veya Bisikletle oralardan geçiyoruz.Yeniköy'den Radara veya Ormanlı,Yenice,Palamut,Bulgur,Hoşköy nereye isterseniz gidebilirsiniz.Ayrıntılı bilgi için haritadan veya telefon ile ulaşabilirsiniz.
İslam Gölge 0505 644 99 85

Teşekkür ederim google'ın birkere kurbanı olduk ikincisi olmasın istedim gerçi o sefer araba vardı dere yatağını geçememiştik :smiley:

Paylaşım için teşekkürler,
Alternatif link edresleri verebilirseniz daha fazla yardımcı olacaksınız.

Link kullanılmıyor arkadaşlar,bir arkadaş hayrına dosyayı yükleyebilir mi?

http://www.dosya.tc/server25/D3WkZt/0_dan945mt_ye.PNG.html buradan haritayı indirebilirsiniz arkadaşlar.

İleride link in yeniden kullanım dışı kaldığında haritanın kaybolmaması için.........Paylaşım için teşekkürler.

Tekirda Ganos Dalar Yr

ilk yüklenen harita işaretli oldu arkadaşlar yenisini yükledim şimdi.

TEKRDAIN TOPOGRAFYA HARTASI

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR