Tek Başina :( Karavan Ile Kamp Hayatı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nuraypcl Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 303
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 64,704

ben sizin yerinizde olsam gürpınar sahile çekerim aracımı. ya da üsküdar sahile. ne tarafta oturuyorsanız artık. denerim. hem kalabalık. hem sürekli polis gezen bir yer.

Son düzenleme:

Dünyada tek başına gezen, yaşayan onlarca sırt çantalı bayan var.Bırakın karavanı gece sokaklarda dahi kalanlarla tanıştım, hikayelerini dinledim.Anlattıklarını dinleyince şaşırmamak elde değil ancak gelin görünki birde Türkiye de yaşadıkları varki insan aynı topraklarda bahsi geçen canlılarla yaşamaktan utanıyor.
Sevdanızdan vazgeçmeyin ama tedbirlik olmaktada fayda var en azından Türkiye için

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nefret ediyorum bu cümlelerden "türkiye burası, herşey gelebilir başına, kadın dünyayı gezdi türkiye de öldürüldü, adam dünyayı bisikletle gezdi türkiyede öldürüldü, türkiye ya burası, kızım saçmalama bu ülkede olcak iş mi? vs vs vs" yani gerçekten utanıyorum... Memleketime bak ya

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üzgünüz, ama ne yapalım ki bunlar gerçek...

Doga demek daha az insan demek nasilki şehirde yaşarken herkonuda gerekli gördüğümüz tedbirleri alıyorsak dogada ve karavandada durum farklı değil şartlara göre yaşamaya alışmak kısa zamanda mümkün bu nedenle korkmayın hayallerinizin peşinden gidin. Tanıdığım bayan karavancilar var tek başına yıllardır gezip dolaşıyorlar. Dilerseniz sizi bir bayan karanvanci ilede tanistirabilirim. Hersey gönlünüzce olsun bir yerlerde karşılaşıp görüşmek dilegi ile.

Çok sevinirim gerçekten. Biliyorum ki bi yerlerde tek başına hayalimi yaşayan kadınlar var. Ama onlardan biriyle diyaloga geçmek çok iyi olur benim için. Çok teşekkür ederim.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uzun süre gezecekseniz 4x4 olmalı aracınız standart bir 4x2 karavanla o iş olmaz zaten karavanda benim şahsi görüşüme göre 4x2 olmaz

ASUS_Z010D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yeterince güçlü olmasi ilk hedef 4x4 elbette ideal olani ama 4x2 Nissan Vanetta ile ben 5,25 erba çekiyorum

Cekme karavanin sunacagi konforu camlerde bulmazsınız hayalinizin pesinden gidin derim

Bizide yari yolda bırakanlar oldu ama yinede pozitif dusunmeye devam

Evet değer, hic bir sey yapamiyor olmak ne kadar kötü bir duygudur bu rahatsızlığı bir takım bahanelerin arkasına siginarakta bu rahatsizliktan kurtulmanin arayisimi olmalı.sadece bu bile evet demeye yeter

Evet değer, hic bir sey yapamiyor olmak ne kadar kötü bir duygudur bu rahatsızlığı bir takım bahanelerin arkasına siginarakta bu rahatsizliktan kurtulmanin arayisimi olmalı.sadece bu bile evet demeye yeter

Bahsttiginiz gelir idareli olmak kaydi ile sizi hayallerinize ulaştırılır