Tavsiye İhtiyacım Hk.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YavuzTR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,201

YavuzTR

Yeni Üye
Arkadaşlar merhabalar,
3 arkadaş çadır kampı yapmak istedik. Her şeyimiz hazır fakat nereye gideceğimiz konusunda kararsızız. İlk kampımız çok zorlanmak istemiyoruz açıkcası. Hem denize girebileceğimiz hem ormanla iç içe olabileceğimiz karışanın edenin olmayacağı kalabalık olmayan kafa dinlenecek sakin bir yer var mıdır? Özellikle akdeniz tarafları tercihimiz. En kötü ihtimal çok çok güzel bir yer olursa ege'yi de değerlendirebiliriz.

Tercihen günlük, gecelik ödeme gerektiren bir yer olmasın. Girişte veya tek seferlik çadır bşaı ödeme kabulumuz.

Kendi özel keşfettiğiniz yer ve burdan paylaşmak istemezseniz de mesaj ile iletebilirseniz çok minnettar kalacağım.
Çok teşekkür ederim.

Etiketler
Marmaris te bir yer,ücretsiz,sakin,yola çok yakın,ağaçlık,balık tutulabilir,tekne ile gezerken gördüm 8025ec5db5d5377ff5a9d46b19fcf080 432158a9027a71e6f6dfec60d7281cb0

LG-K220 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Olimpos candır bu konuda iki yıl önce gittik sahile kurduk çadırı. Böyle bi güzellik olamaz ya. Gündüz gelenler oluyor kalabalık ama bi saatte sonra herkes çekilince tadına doyum olmuyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Olimpos candır bu konuda iki yıl önce gittik sahile kurduk çadırı. Böyle bi güzellik olamaz ya. Gündüz gelenler oluyor kalabalık ama bi saatte sonra herkes çekilince tadına doyum olmuyor

olimpos tarafında sahile çadır kurdurmuyorlar diye biliyorum sit alanı diye lakin çıralı tarafının sahilinde kurabiliyorsunuz. 2 yıl öncesine kadar öyleydi benim bildiğim.

İlk çadırsa bence evinize yakın bi yerde yapın derim eksikleriniz çok çıkmasın felan diye en azından 2. Kampınızı başka yerlere yaparsınız

olimpos tarafında sahile çadır kurdurmuyorlar diye biliyorum sit alanı diye lakin çıralı tarafının sahilinde kurabiliyorsunuz. 2 yıl öncesine kadar öyleydi benim bildiğim.

İlk gün saat 7-8 gibi sahildeydik. Gece Bi saatten sonra (yanlış hatırlamıyosam 10 olması lazım) sahile geçiş yasak. Çadırı kurduk ertesi günde aynı yerdeydik. İki gece kaldık orda. bizim dışımızda çadır kuranlarda vardı Bir iki çadır. Yasak olduğunu bilmiyorum Uyaran falanda olmadı bizi o zaman. Dikkat çekmemiş olabiliriz bilemiyorum. Girişe yakın değildik ateş falanda yakmadık bide kaya dibine kuruyosun çadırı belki ondandır yada şans :smiley: gidecek olan varsa sormak lazım dediğiniz doğru olabilir

Antalya Tekirova beldesinde kamp alanı var denizi gayet güzel kamp alanı temiz.
Antalya Kaş - Kaş Camping
Marmaris Çubucak Çadır Kamp alanı
Mutlaka biliyorsunuzdur ancak Marmaris Akyaka Orman kampı buralar ücretli olan yerler

İlk gün saat 7-8 gibi sahildeydik. Gece Bi saatten sonra (yanlış hatırlamıyosam 10 olması lazım) sahile geçiş yasak. Çadırı kurduk ertesi günde aynı yerdeydik. İki gece kaldık orda. bizim dışımızda çadır kuranlarda vardı Bir iki çadır. Yasak olduğunu bilmiyorum Uyaran falanda olmadı bizi o zaman. Dikkat çekmemiş olabiliriz bilemiyorum. Girişe yakın değildik ateş falanda yakmadık bide kaya dibine kuruyosun çadırı belki ondandır yada şans :smiley: gidecek olan varsa sormak lazım dediğiniz doğru olabilir

Evet gece 10'dan sonra olimpos tarafından kapıları kapatıyorlar, jandarma kontrolünde ve sanıyorum kafalarına göre jandarmalar sahilde bazen el fenerleri ile turlayıp gördükleri kişileri sahilden çıkmaları için uyarıyorlar. denk gelmemiş olabilirsiniz şansa çok bağlı uyarıldığım zamanlarda oldu kimsenin bir şey demediği zamanlarda :smiley:
bu arada bir tavsiye size eğer sahile gece geçmek isterseniz çıralıda kalıyorum geçebilir miyim derseniz nöbetçi erler genelde izin veriyor.
yalnız o sahilin bir antik kente ev sahipliği yaptığını unutmamak lazım. yasak ise bir nedeni var yasağı çiğniyorsak en azından duyarlı davranalım ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR