Tam Yüklü Tur Bisikletleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan allofsins Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 43
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,990
Ynt: Tam Yüklü Tur Bisikletleri

[attachment=1]

BC 0062 Tequila Mexico

Etiketler

freegraf' Alıntı:
almayız olur gider, sadece güzel deriz, gecer.

:D

Bu olmasa bile, buna benzer bir takım şart... ;)

Bir rus, evden çıkmış, çıkış o çıkış... ;D
Atlamış bisiklete, 20 sene ortadan toz olmuş... ;D ;D
144.000 Km. yol yaptıktan sonra, sadece; eve bir uğrayayım demiş... ;D ;D ;D

[attachment=1][attachment=2]

BFL 0009 V Cycling Around The World    For 20 years the bike was stolen only once Guess in which co

BFL 0010 V Cycling Around The World    In 1991 Vladislav left his wife and two sons for 9 years in S

Bisiklete binmeyi çok seviyorum, her perşembe düzenli biniyorum bir terslik olmazsa, hangi taşıt olursa olsun yol yapmayı da çok seviyorum.Böyle uzun turlara çıkanları gördükçe özeniyor insan ama, düşünün senede tatil için çoğu insan gibi 15 günü olan bisiklet severlerin böyle bir şeyi yapabilmesinin imkansızlığını :smiley: , hep hedefler, amaçlar var hayatımızda, bazen ne için yaşadığını düşünüyor insan, okumak ne için, çalışmak ne için, :smiley: amaç yaşamaksa çıkacaksın aslında böyle dünyayı gezeceksin sağlığın elverdikçe ve minimalist şekilde :smiley:

Bu arada o takım çantasında zincir sökme aparatı= 10 lira , alyan seti kalitelisi = 13 lira , bir de açık ağızlı sac anahtarlar var eski bisikletlerle gelenler kullanılır öyle özenilesi bir şey değil :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,265
Kaydolan Son Üyemiz
handyman.

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR