Suzukim ile Kazaya Karıştım. Parça Konusunda Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan avdoğa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,096

avdoğa

Ana Kamp
Yer
selçuk/İZMİR
arkadaşlar merhaba,5.7.2010. tarihinde saat 19 civarı arı kovanı yüklü bir transit yanlış yola döndüğü için ana yolun ortasında durdu. 10 metre arkasında durmak zorunda kaldım çünkü sağında solunda geçiş şansım yoktu .adam geri vitese taktı, korna çal sellektör yap ne fayda geldi güüüm bizim vitara nın sağ tarafı pert..Allah kimsenin başına vermesin ... indim baktım içim cızzzz etti.cana gelecek mala gelsin diyosunuz ama insan üzülüyor.. lafı fazla uzatmayım yarın karşı tarafın eksperi gelecek .sigorta firması parçaları kendiniz temin edin derse yardımınıza ihtiyacım var.. bu işi çok çabuk çözmem gerek çünkü iş gereği hergün 50 km yol yapıyorum aracımla.özellikle İstanbuldaki arkadaşların bu işin piri oldukları için desteklerini bekliyorum..

araç:2000 jlx 5 kapı 1.6
değişecek parçalar:
ön tampon
motor kaputu
ön sağ far
ön panjur
ön panel,ön cam yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.Allah kaza bela vermesin

Etiketler
Ynt: Suzukim ile Kazaya Karıştım. Parça Konusunda Yardım

bastan gecmıs olsunparcalar hemen acılen lazımmı lazımsa exper nıklı serkan abıden temın edebılırsın hepsını bulabılegen bır adres cep telı 05324756856 bu arada on tamponu bulamaz ısen ben celık tampon takacagım aracıma benım on tamponuda verebılırım

Gökhan kardeş numarayı aldım yarın yani8.12.10 tarihind eksper gelecek. eğer sigorta şirketi tedariğinizi kendiniz yapın derse her olasılığı değerlendirecem ilgin için teşekkür ederim..

hem bır avcı olarak hemde bır suzukıcı olarak yardımcı olabıldıysem yeterlı

Bende ilanlara bakarken şöyle birşey buldum. Bilmem ilginizi çekermi ?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-vitara-suzuki-yedek-parcalari-36081140/detay

http://genctokel.com/

yan sanayii olarak ceşiti bol bir parcacı dır .kendi cebinizden alıcaksanız iletişim kurun .

expere parca fiyatı verecekseniz orjinal parca fiyatı için yetkili servislerden fiyat almanız uygun olur..

bu siteyi inanın çok seviyorum,herkes isteyerek okadar yardımcı olmak istiyorki,yalan yok ,kıskançlık yok,laf sokma yok, vs.vs. avcı olduğum için üye olduğum bazı siteler var.. gereksiz tartışmaları muhabbetleri görseniz hak verirsiniz.. yardımlarınızla inşallah layıkıyla çözecez bu problemi bütün suzikicilere teşekkürleri....

merhabalar çağlayan bey.büyük geçmiş olsun.siz aracınızı suzuki servisine neden götürmüyorsunuz ki.sonuçta aracınızı istediğiniz yere götürmek hakkınız.bırakında parça konusunda servis uğraşsın siz tedarike gidipte sorun yaşamayın derim.sonuçta karşı taraf suçunu kabul etmiştir ki masraf ne olursa olsun ödemek zorunda.eğer sizde benim gibi başka bir yerde yaptırmak gibi bir hataya düşerseniz canınız sıkıla bilir.çünkü ekspertiz beyler binbir naz yapabiliyorlar.değişecek parçaları arızalı bir şekilde kullanma veya tamir etme yoluna gidebiliyorlar.ama yetkili serviste ustaların ısrarı ile daha özenli bir tamirat işlemi gerçekleş,r.sonuçta sizin cebinizden çıkmayacak.yavaş olsun ama temiz olsun.başınız ağırmasın.saygılar.tekrar geçmiş olsun.

hudev' Alıntı:
merhabalar çağlayan bey.büyük geçmiş olsun.siz aracınızı suzuki servisine neden götürmüyorsunuz ki.sonuçta aracınızı istediğiniz yere götürmek hakkınız.bırakında parça konusunda servis uğraşsın siz tedarike gidipte sorun yaşamayın derim.sonuçta karşı taraf suçunu kabul etmiştir ki masraf ne olursa olsun ödemek zorunda.eğer sizde benim gibi başka bir yerde yaptırmak gibi bir hataya düşerseniz canınız sıkıla bilir.çünkü ekspertiz beyler binbir naz yapabiliyorlar.değişecek parçaları arızalı bir şekilde kullanma veya tamir etme yoluna gidebiliyorlar.ama yetkili serviste ustaların ısrarı ile daha özenli bir tamirat işlemi gerçekleş,r.sonuçta sizin cebinizden çıkmayacak.yavaş olsun ama temiz olsun.başınız ağırmasın.saygılar.tekrar geçmiş olsun.
caglayan by hudev arkadasımızın yukarıda yazdıklarına aynen katılıyorum servıse verdıgınızde aracınızı aynen orjınal vazıyetıyle ve kendınızı hıc yormadan alırsınız.sıze tekrar gecmıs olsun dıyorum herkese kazasız belasız yolculuklar dılıyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,514
Kayıtlı Üye Sayımız
172,172
Kaydolan Son Üyemiz
avukatomersefacanata

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR