Suzuki Jimny Arazi Şanzımanı ya da Şanzımanın İçindeki Zincirden Arıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan carpa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,478

carpa

Yeni Üye
elinde suzuki jimny 2005 arazisi olan varsa iletişime geçebilirse çok memnun olurum. ya da arazi şanzımanın içindeki zincir. berkcanarat@gmail.com

Etiketler
Ynt: Suzuki Jimny Arazi Şanzımanı ya da Şanzımanın İçindeki Zincirden Arıyorum

Bu sitede kayıtlı eksperoto nickli Serkan beye 05324756856 sorabilirsiniz, en azından nereden bulabileceğinizi bilir

servisten yenisini almak en hayırlısı olur ,fiyat olarak degilse bile teknik olarak ..yan sanayii japoncularda olmıyacak bir parca. ;)

orjinal hiç bir parca ucuz degil malesef.. :smiley:

Selam,

Jimny arazi şanzumanı yerine samuraininkini koyabilirsiniz.

gktango' Alıntı:
Selam,
Jimny arazi şanzumanı yerine samuraininkini koyabilirsiniz.

Samurai şanzımanını Murat Ustaya taktırabilirsiniz. Bir dizi modifikasyon yapması gerekecektir. Fakat oranları farklı olduğu için devir düşecektir. Avantajı büyük lastik çevirebilirsiniz :smiley:

Jimny gear

evet genelde çıkma olarak samurailarınki var. içindeki zincir koptugu için sadece zincir değiştirsem mi diyorum.

evet genelde çıkma olarak samurailarınki var. içindeki zincir koptugu için sadece zincir değiştirsem mi diyorum.

Zincir için şanzıman değiştirmekten iyidir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

SON KONULAR

Geri