Şu Anda Ne Dinliyoruz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Srkn Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 822
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 166,385

Etiketler

Ynt: Şu Anda Ne Dinliyoruz?

Dinliyorum hemde gözlerim kapalı, türkü formunda olan beğendiğim güzel bir beste.
"neyinden korkayım kışın, yazın yağar kar başıma"
Sayın Nurullah Akçayır'ın sesinden dinlemek zaten çok farklı.Tabi TRT nin ekolünü almak yetiyor.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Arzu benim canım:smiley: gerçekten çok seviyorum bu parçayı ve makinaya bindiğimde açıyorum mp3'ümü ard arda dinliyorum.

Şu anda değil ama, gençliğimden beri dinlediğim tarzlardan bir kısmı aşağıdakiler gibi. Son zamanlarda ise biraz da öz türkülerimiz ve protestlerle ilgileniyorum. Nedense...

Folsom prison blues - Johnny Cash

Johnny Cash, Live@ S.Quentin - Folsom Prison Blues

Children of Sanchez - Chuck Mangione

Chuck Mangione Children Of Sanchez

Che Quevara - Nathalie
Nathalie Cardone - Che Guevara

Don’t cry form me Argentina - Madonna
Madonna - Don't cry for me Argentina

Rooling on the river - Tina Turner & Ike
tina turner - rolling on the river

El Condor Pasa - Andy Williams
El Condor Pasa Andy Williams

Dance With Me To The End Of Love - Leonard COHEN
Leonard Cohen - Dance Me to the End Of Love

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,508
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR