Şnorkel Montajı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mamix_34 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,572

mamix_34

muhammet uluc
Yer
istanbul
iyi günler işim gereği küçükçekmecedeyim ve hafta içi bir yere ayrılamıyorum küçükçekmece yakınlarında 98 model vitara'ya şnorkel montajı yapabilecek bir servis varmı acaba

sayglar

Etiketler
Muhammed sakın öyle bir hata yapma, doğruca Murat Usta'ya git, snorkel montajı kolay olan bir iş değil... Taktırırken de söyle abi yalıtımını da yapın de...

Gunadin selim abi haklisin bende konuyu actigima pisman oldum
Dusundum bu isi ustasi varken neden bilmeyen veya daha once rast geletakmis birine gotureyim diye
En iyisi murat ustaya gitmek

Selam ve hayrlı günler.işinize karışmak gibi omasın.ama aklınızda bulunsun.kartal da Eyüp usta var dodik ve şınorkel fiber işiniz olursa kenar a not olarak dursun.Tabiiki size uzak belittiğiniz gibi.iyi paylaşımlar.

Ynt: Şnorkel Montajı

murat usta kim ve nerdedir acaba banada lazım olacak bende hilux e taktırmayı düsünüyorumda aracım genelde istanbulda duruyor

Ynt: Şnorkel Montajı

Murat usta Suzuki cidir, Toyota için Tem Servis var Maslak'ta ona gidebilirsiniz... Vecih Usta yardımcı olacaktır, snorkel satış ve montajı var...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR