Şile Gezisi (15 Mart 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kursadgolf Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,030

Etiketler

Ynt: Şile Gezisi (15 Mart 2009)

o kadar dolaşıyorum bende şilede ama bir türlü sizi göremedim..bir gün rastlarsam inceliyecegim şu doçları.. :smiley: resimler için sagolun..

Müthiş bir etkinlik olmuş.
Bol çamurlu, bol dodge'li, kazasız, belasız, keyifli sürüşler sizlerle olsun

Daha önce araçlar bölümünde dodge nin arazideki performansı ile ilgili olumsuz yorum yapan bir çok arkadaş vardı.Bence fotoğraflarla bu konuya son noktayı koymuşsunuz.Paylaşım için teşekkür ederim.Güzel bir gezi olduğu belli.

UĞUR' Alıntı:
Daha önce araçlar bölümünde dodge nin arazideki performansı ile ilgili olumsuz yorum yapan bir çok arkadaş vardı.Bence fotoğraflarla bu konuya son noktayı koymuşsunuz.Paylaşım için teşekkür ederim.Güzel bir gezi olduğu belli.

böyle güzl yorumları okudukca çok memnun oluyorum teşekkür ederim
dodgenin performansı hakkında konuşanlar boş konuşup boş tutuyrlar
herşey ortada
tekrar teşekkürler

Öncelikle geziniz çok güzel ve bol çamurlu olmuş dodge ler oldum olası çok hoşuma gitmiştir halada öyle imkanım biraz fazla olsa ikinci araç alırdım araçlarınızın hepsi çok güzel yalnız 34 npa 20 plakalı dodge gerçekten harika olmuş ön dizaynı nefis duruyo paylaşımınız için teşekkürler...

araç sahibinin adına ben teşekkür ederim
ewt gerçekten güzl bir ön dizayna sahip

doçlarımızın adınada teşekkür ederim saolun ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,513
Kayıtlı Üye Sayımız
172,171
Kaydolan Son Üyemiz
PİTİABLE

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR