Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15,984
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 634,120
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

Umarım istediğin sonucu alırsın :D

dilemma' Alıntı:
zerrinciğim sunumum yapabileceğimden bıraz kötü oldu anfide o kadar kişinin karşısına gecınce bıraz heyecan yaptım :( herkesın gözü senın üzerinde olunca ne söylecegımı unuttum ;D ama ikna ettıgımı dusunuyorum desteklı fıkırlerımle ;) cunku bu bılgi verici bır sunum degil ıkna edıcı bır sunum olmalı

Etiketler

TezMertek' Alıntı:
Hoşgeldin Ebru,

Nasıl bir sorun var. Hellim peynirlerine %100 zam mı yapmışlar.?
;)

hellimle ilgilenmiyorum artık bıktım çünkü ama isterseniz hemen size yollayabılırım canınız cok ıstedıyse ;D sabahtan berı anca yurda gelebıldım ögretmen peşinde kosmaktan bırazcık yoruldum yapıyorum yok bıraz daha ıyı onuda yapıyorum hayır daha ıyısı olsun yanı pek tatmın olunmayan durumlar yoruyor

ceranus' Alıntı:
Umarım istediğin sonucu alırsın :D

hocanın notlarına caktırmadan baktım zaten bız sunum yaparken not alıyor vurgu yapmama zayıf demıs :( gerısı ıcın ıyı seyler yapmıs ama tabıkı onemlı bır konuydu zaten arada o agaclara dokunan ellrınızı kırarım demeyı ıhmal etmedım ;D

Kaz Dağlarına gelirken getirirmisn lütfen Ebrucum ;D

dilemma' Alıntı:
hellimle ilgilenmiyorum artık bıktım çünkü ama isterseniz hemen size yollayabılırım canınız cok ıstedıyse ;D sabahtan berı anca yurda gelebıldım ögretmen peşinde kosmaktan bırazcık yoruldum yapıyorum yok bıraz daha ıyı onuda yapıyorum hayır daha ıyısı olsun yanı pek tatmın olunmayan durumlar yoruyor

iyi aksamlar hale ;)
zerrinciğim ne demek getırırım artık onlarla doyururum sızı baska bırseye gerek kalmaz ;D sabah aksam hellim :D

İyi akşamlar Bülent Bey ,
Site sizlere emanet yarın sabah 09'a kadar.

konuya bilmeden dalmamak adına yazılanları inceledim. hellimde kalmışsınız. izmirliler bilir.kumrunun içinede peynir eritilerek konulur. gerçi hellim kızartılarak yeniyor ama şimdilerde buralardaki hemen hemen her markette var. gerçi bir çoğu Kıbrıs'ın hellimini tutmaz ya. farkettimde yazdıkça açıkmaya başladım. buda size ders olsun. sizmisiniz akşam geldiğimde incelediğimde rejim yapmaya karar vereceğim aşamada iken yiyecek resimleri yükleyen. ??? :mad:

Moderatör tarafından gerkli düzeltmeler yapılmıştır

Günaydın Arkadaşlar ,

Gününüz Aydın , Neşeniz bol olsun.

Gunaydin5ji

Bu arada Kumru'nun içine peynirin eritilerek konduğunu ilk kez sizden duyuyorum.
Hoş İzmir Çeşme'de kumru ekmeklerini odun ateşinde kızartıktan (daha doğrusu ısıttıktan) sonra içine domates - peynir ve yeşil biber yerleştirilip satışa sunuluyor.
Burada da peynirin eritildiğini görmedim.
Sanırım sıcak kumru ekmeğinin peyniri eritmiş olması nedeni ile bir yanılgı var.

hayırlı sabahlar herkese:smiley:
Murat,eritilmiş peynir ile yenen kumrunun tadı bir başka oluyor:smiley:

İyi de peyniri nasıl eritiyor.?
Peynirleri kumru ekmeğinin içine yerleştirerek ızgara üzerinde kızartıyorlar mı.?
Benim kamp ateşi kullanarak yaptığım sandeviçler gibi.
Ekmek dilimlerinin arasına ince kesilmiş kaşar peynirlerini yerleştirip folya ile sarıyorsun.
Kamp ateşin korlarına yakın bir yere koyuyorsun.
Sen soğuk ayranı hazır ederken sandöviçler de pişmiş oluyor.

Arkadaşlar hepinize günaydınlar, gününüz güzel olsun :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR