Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15,984
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 690,074
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

hakan.kavakli' Alıntı:
Bildiğim ayı açken yürür Murat..Yiyecek bulmak için...

Bu arada hoş gelmişin..

Bişey buldun mu ? bari..

Bursadamıydın..Medetsizde mi anlamadım ben aslında....

04-05 Temmuz tarihleri arasında Niğde Ulukışla Medetsizdeydim.
6-10 Temmuz tarihleri arasında İzmir'de ya evde uyuyordum ya da akrabaların yanında çene çalmakla meşguldum.

11 - 12 Temmuz tarihlerinde ise Bursada idim.
12 Temmuz Pazar günü 15 km lik bir Trekking yaptık Budak'tan arkadaşlarla.
Rehber akrabam oluyor.

Telefirik tesislerinden Kadıyaylaya Telefirik sistemi ile çıktık (09:15 - 09:25)
Kadıyayladan başlayan yürüyüşümüz 11:50 de Sarıalana ulaşmamız ile sürdü.
Burada kamp yapan diğer Budak elemanları ile buluşarak karpuz molasından sonra Çobankaya ya yürüyüşe devam ettik.
13:30 da Çobankaya da idik.
:smiley:

Ayrıntıları daha sonra fotoğraflar eşliğinde ilgili konu başlığında bulabilirsiniz.

Bulmam gereken şeyi de buldum ama vermemiz gereken zor bir karar.???

Etiketler

arwin' Alıntı:

arwin' Alıntı:
Selam Hakan Abi Sun Shine ( Nuran Hnm) eşimdir. Burada evde konuştuğundan daha çok yazıyor :D :D
Ev de yakalayabilse evde söyleyecek te yakalayamıyor ne hikmetse... :D :D

Ahmet merhaba...

Yengeyede saygılar...

Abi bizde Hanımları alsak mı buraya..Aynı durum bizdede sözkonusu... :D

Bulmam gereken şeyi de buldum ama vermemiz gereken zor bir karar.???

Yok canım abartma ..Biz hiç zorlanmadık karar verirken...Şimdi keyfimize diyecek yok...

Teşekkürler Süha, bu hatırlatmaları sık sık tekrar etmek gerekiyor, hepimizin çok dikkatli olması gerekli, sadece kendimiz için değil çevremizde de yapılan hataları da uyarmamız gerekiyor..

slowworm' Alıntı:
İhmal ve dikkatsizlik nedeniyle çıkan orman yangınları:

•Ormanda güvenlik tedbiri almadan ateş yakmak.
•Yakılan ateşi söndürmeden bırakmak. Özellikle mangal için yakılan ateşin söndürülmeden bırakılması.
•Sönmemiş sigara izmariti ve kibriti yere atmak.
•Orman içinde veya bitişiğindeki tarlalarda istenmeyen otları veya tarla anızını yakmak.
•Gece aydınlatma için ormanda ateşle dolaşmak.
•Cam ve cam kırıklarını ormanda bırakmak, güneş ışığının camdan yansıyarak otları yakması.
•Çocukların orman içinde ateşle oynamaları.

arwin' Alıntı:
Oyalansınlar Abi burada gün felen da düzenlerler... :D
Ahmetçim, oyalansınlar tabi, yoksa bizi yiyolar vıdı vıdı. Herşeye karışıyolar, yine mi kampa gidiyorsun, yine mi dağa gidiyorsun vs. vs...

ualkan' Alıntı:
Ahmetçim, oyalansınlar tabi, yoksa bizi yiyolar vıdı vıdı. Herşeye karışıyolar, yine mi kampa gidiyorsun, yine mi dağa gidiyorsun vs. vs...
Ümit Abi merhaba.Offroad da unutmayalım abi de bence kurtuluş yok onlarıda mı götürsek acaba... :D

Doğru söylüyorsun, kurtuluş yok. Biz yavaş yavaş hanımlarıda dahil etmeye başladık faaliyetlere.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR