Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,705
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 528,588
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

Sağol abim katılmaya çalışıcam ama işten güçten öyle bir vakit ayarlayabilrsek tabi.En geç mayıs ayı içinde bir organizasyon mutlaka olur.Takılıcaz artık birinin kervanına

Etiketler

H@K@N' Alıntı:
Sağol abim katılmaya çalışıcam ama işten güçten öyle bir vakit ayarlayabilrsek tabi.En geç mayıs ayı içinde bir organizasyon mutlaka olur.Takılıcaz artık birinin kervanına

Hoşgeldin Gökdoğan,Bu hafta sonu Kayseri'de ülkenin çeşitli bölgelerinden katılacak arkadaşlarla bir etkinlik düzenleniyor.Umarım bilginiz var ve katılırsınız.

kayseri uzakkalıyor kalmasa orda olurduk suzucular yada sakarya oof cular olarak sizlere iyi eğlenceler resimleri bekliyoruz . ;D

kayseri offroard kulübnden ertuğrul beyle temasa geç, 24 25 nisanda gülel bir etkinlik yapacaklar kayseri bayraniç offroard yazarsan
ekrana çıkar,aramıza hoş geldin.

herkese günaydın

BU AKŞAM SAAT 21:00 YABAN TV DE GEZENEBİLİR KARS YOLLARINDA PROJESİ SON BÖLÜM YAYINLANACAK DUYURULUR

Kendime yakın oturan organizasyonlara beraber gidebileceğim birini buldum sanırım .Bende 1 aydır falan bir 4x4 sahibiyim ve k.çekmecede oturuyorum.daha önce bi çok arkadaşımın arazi araçlarını kullandım ama kendinin gibi yok tabi zj 5.2 lere bende çok baktım ama nissan pathfınder da karar kıldım.bu işe yeni başlayan biri olarak organizasyonlarda birbirimizi çok çekeriz inşallah

çok sevindim hakan hoşgeldin takılırız elbet beraber. Yalnız bende vinç yok çekme halatı yok strap u kilit de yok bunların bir kısmını edinebilirsem büyük bir zevkle çekerim seni (inşallah çekilmeye ihtiyacın kalmaz yolun açık olur) bu ara ufak tefek tamir işlerim var peyderpey onları halletmeye çalışıyorum sürekli 4 çeker olamadım bi türlü şaftın bi yerlerinde sorun var ve çözemedi usta bi türlü onu halledersem ilk organizasyonda görüşürüz....

Herkes hoşgeldi keyifli forumlar ve aktif buluşmalar dilerim arkadaşlar...