Satılık Telsiz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan djati Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,992

djati

Ana Kamp
ARKADAŞLAR LEİMDE CB VE AMATÖR CİHAZ ANTEN BULUNMAKTA İSYEYEN ARKADAŞLARA YARDIMCI OLURUM 05365833426 SLM

Etiketler
Ynt: Satılık Telsiz

Selamlar,
oncelikle, mesajlarınızda "gerekmedikçe" büyük harf kullanmayınız, zira "bağırmak" anlamına gelmektedir. Ayrıca, cihazlarınızın marka/model ve mumkun ise fotografını koyabilirmisiniz? iyi gunler, reha

Arakadaslar fazla vaktim yoktu hemen resimlerini ve urunleri siteye gönderiyorun carşamba günü görebilirsiniz sabrınıza tesekkür ederim slm

Reha bey ileti için tesekkurederım malum hersite böyledegil ama yinede uyarınızı dikkate alıcam ha bu arada TB3ÇGQ benım işaretim slm

arkadaşlar resim ekliyemedim siteye nasıl eklendigini bulamadım istiyen arkadaslara msn den ata bilirim rem_elektronik@ burdan ulasabilirsiniz ilginize tesekkürler

djati' Alıntı:
Reha bey ileti için tesekkurederım malum hersite böyledegil ama yinede uyarınızı dikkate alıcam ha bu arada TB3ÇGQ benım işaretim Selam

Selamlar
rica ederim, hic onemli degil, gozden kacabilen bir ayrinti ama .. iyi gunler dilerim, reha

Not: acaba cagri isaretiniz yanlis yazilmis olabilir mi?

reha bey çagrı işaretim TB3ÇGQ BURSA 3 BÖLGE çarli golf kübek dahada açık yazdım amatör belgemi
ANKARA telsiz genel müdürlüğünde yapıldıgızaman al mıştım 73 ler 05365833426 tanısabiliriz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR