(SATILDI) Satılık, 315 LASTİK (4 ad.)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan VAP Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,005

VAP

Kamp III
Yer
İstanbul
4 Tane 315 / 75 / 16 Mudstar Radial M/T lastiğim satılıktır..!
.
Garajda 3. takım olması ve benim sürüş amacıma göre büyük geldiğinden, elden çıkartmak maksatlı 600.-TL'ye tamamını satıyorum.

A Mudstar Radial 1

A Mudstar Radial 2

A Mudstar Radial 3

Etiketler
Ynt: SATILIK, 315 LASTİK (4 ad.)

Sayın VAP
Lastiklerin imal tarihi ve yük katsayısını öğrenme şansımız varmıdır.

Kenan YAMA
0 542 631 75 75

Yanaktaki hangi rakamlar dediklerinizi ifade ediyor bilmiyorum, söylerseniz bakarım?
Lastikler aracı bu sene Mart sonunda aldığımda üzerindeydi ama bilmiyorum tabi ne zaman alınmış?

Yanaktaki 315/75/16 rakamının devamındaki rakamlar hız ve yük katsayısını, Gömme olarak basılan rakam ise imal tarihini hafta ve sene olarak gösterir. (Örnek 0409) 2009 yılının 4 üncü haftası gibi.
Hayırlı satışlar.

Selamlar
Kenan YAMA

Kimseye söz verilmediyse ben talibim,fiyatta ikram var ise mesajla söylersiniz.Özel mesaj atıyorum.

yavuz-çelikel' Alıntı:
Lastikler tarafımdan satın alınmıştır.Ahmet bey şimdiden teşekkürler.
Yavuz bey hayırlı olsun, emanet alınmıştır. Pazartesi günü tarafınıza gönderilmek üzere anlaştığımız gibi ambara verilecektir...

NOT : Telefonla ulaşamadık, bu arada özelden adres bilgilerini yollayabilirseniz memnun olurum.

Ynt: (SATILDI) Satılık, 315 LASTİK (4 ad.)

yavuz-çelikel' Alıntı:
Ahmet bey selamlar;

Şahin Nakliyat firması cuma günü otele gelip lastikleri teslim alacaklar.Sizin isminizi verdim, Hasan bey adında bir bey gelecek teslim almaya.Selamlar saygıyla.

Yavuz Çelikel
Günaydınlar Yavuz bey,

Dün akşam saat 22:00'de lastikler Hasan beye teslim edilmiş, ilgili evrakı (size özelinize gönderdiğim mesaja fotoğraf ekleyemediğimden) buradan yolluyorum, kusura bakmayın lütfen.

Selam ve saygılarımla.
VAP

Tarama0001 resize

Ahmet bey lastikleri aldım dün taktırdım, benim yeni oyuncağa yakıştı teşekkür ederim tekrardan.

35 lik

35 lik 2

Gerçekten de güzel durmuş, umarım memnun kalırsınız, güle güle kullanın inşallah.

gerçekten yakışmış iyi bol çamurlarda kullanın ,ben benim ferozaya olurmu olmazmı diye düşünürken siza kısmetmiş yavuzbey kısmet hayırlı olsun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,485
Kayıtlı Üye Sayımız
172,143
Kaydolan Son Üyemiz
sailing

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR