Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan serkan şen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10,583
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 645,077

Etiketler
Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi

bir baktım tanıdıklarımım çoğu burdaymış ben neden bu güne kadar yokum diye kendime kızdım artık cezam neyse razıyım.

GÜNAYDINNNNN arkadaşlar hayırlı cumalar işleriniz bereketli dersleriniz sıkıntısız zihniniz ve fikriniz her daim açık olsun hayırlı bir gün olsun

bekirgümüş' Alıntı:
selam sakarya sizlerede hayırlı cumalar hayarlı günler.

Günaydın Bekir bey yanlış söylemeyim ama sizde satılık bir port bagaj vardı galiba hala duruyormu benim arkadaşım arayordu

Birolcugum,Bekir bey hoşgeldiniz..,

bundan sonra her sabah içtimada bekleriz...

sinan54' Alıntı:
Günaydın Bekir bey yanlış söylemeyim ama sizde satılık bir port bagaj vardı galiba hala duruyormu benim arkadaşım arayordu
merhaba sinan bey portbagaj'ı sinoptan bir arkadaş aldı ,saygılar.

mdr' Alıntı:
Fatihcigim merhaba,
Yeni avatarın güzel olmuş.. :D Araban da tabii..

Hemen "çıkartın kagıtları..yazılı yapalım " demeyelim..biraz geçsin sonra cezalıları açıklarız... ;D ;D
Teşekkür ederim abi. Allah nasip etti aldım. bakalım nekadar tutabilecem elimde. :D

Gunaydin herkese dun arabaya 20 tllik mazot koydular arkadasa vermistim simdi yanina gidiyorum bakalim durum ne ?

Günaydın,

Hayırlı sabahlar...hayırlı işler

Güzel ve güneşli bir haftaya daha başladık....

Günaydın işleriniz yolunda neşeniz ve sağlığınız yerinde hayırlı bol kazançlı bir hafta olsun

2v1xehj

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR