Sadece Gezenbilir'e Özel Columbia Çakılar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan -XXXXX- Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 61
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,761
Ynt: Sadece Gezenbilir'e Özel Columbia Çakılar

Original mi Bunlar?
Origin ise fiyatları çok uygun da ondan sordum :smiley:

Etiketler

:D :D :D

selam örümcek ve silahlı 19 tl ikisindende tek kalmıştı onlarıda aldım yalcına sorar depo temizliginden çıkan varsa tekrar isterim kapalıçarşı şark kahvesinin orda gitmeden haber verirseniz sevinirim çünkü boncuk hediyelik gümüş satıyorlar. depodan sizin için çıkarttırabilirim

Biraz daha buyuk boyutlu çakılardan var ise, bende ilgilenirim.
Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Saygılarımla,

BUrak

selam dükkanda palavari bıcaklarda vardı fakat fiyatları bana biraz uçuk geldi gerber bıçak 55 euro magnum cam kırma emniyet kemeri kesme aparatlı kırmızı magnum alman malı cakı vardı 65 tl bu rakamlar uygun diyorsanız onlarıda fotolarım begenene kargolatırım iyi gün ler

-XXXXX-' Alıntı:
selam dükkanda palavari bıcaklarda vardı fakat fiyatları bana biraz uçuk geldi gerber bıçak 55 euro magnum cam kırma emniyet kemeri kesme aparatlı kırmızı magnum alman malı cakı vardı 65 tl bu rakamlar uygun diyorsanız onlarıda fotolarım begenene kargolatırım iyi gün ler

Sizin için zor ve zahmetli olmayacak ise, ben fotografları gormek isterim, ister buradan ister özelden paylaşabilirseniz memnun olurum.

Saygılarımla,

Burak

selam oraya gittiğimde dükkandaysalar hepsinin fotolarını çekerim yalçında dükkana çakılara gittiğimi düşünüp bozulmaya başladı ayda yılda bir görüşürken haftada bir uğrayınca çakıların hırsını yaptı ama olsun idare ederiz. buhafta perşembe cuma giderim sanırım o zaman fotolarını özeldende atarım siteyede koyarım birde sizden kargo ücreti ne aldılar ist-düzce 15 tl alınmış 5 çakmak için ptt6 tl idi çakmak olunca almadı kargoyuda arkadaşım yaptı en ucuz dedik fiyat ortada arabamla götürecem bundan sonra hemde gezmiş olurum ist düzce 200 km 15 tl otobüs bileti gibi

-XXXXX-' Alıntı:

selam oraya gittiğimde dükkandaysalar hepsinin fotolarını çekerim yalçında dükkana çakılara gittiğimi düşünüp bozulmaya başladı ayda yılda bir görüşürken haftada bir uğrayınca çakıların hırsını yaptı ama olsun idare ederiz. buhafta perşembe cuma giderim sanırım o zaman fotolarını özeldende atarım siteyede koyarım birde sizden kargo ücreti ne aldılar ist-düzce 15 tl alınmış 5 çakmak için ptt6 tl idi çakmak olunca almadı kargoyuda arkadaşım yaptı en ucuz dedik fiyat ortada arabamla götürecem bundan sonra hemde gezmiş olurum ist düzce 200 km 15 tl otobüs bileti gibi
Hocam Ankara için üç adet çakmağa kargo bedeli olarak 14,65 TL ödedim, MNG kargo ile.
PTT kargoya içerik beyan etmek zorunda mısınız bilemiyorum tabii. Yanıcı madde olduğu için almıyordur muhtemelen, ancak içerik beyan etmeden verilme şansı var ise belki de o yolu kullanmak daha faydalı olabilecektir.

Saygılarımla,

Burak

selam önce kargo ben önce araştırdım ptt ye gittim düzceye gönderi icin 4.5 tl anneler güg indirimi var dediler paketi yaptım içerik ne dediler hediyelik cakmak dedim yanıcı almadılar bende % 30 ucuz olsa 6-8 olur kargolayalım dedim gazetedeki ulaştırmaya bıraktım 15 tl almışlar yuh dedim 15 tl otobüs bileti parası gider elden verirdim dedim dodge biraz fazla yaktıgından o olmadı zaten son kale şimdi gazını boşaltıp hediyelik anahtar olarak verecegim alırlarsa almazlarsa motor alıp kurye olmayı düşünüyorum

kapalıcarşıyı salladım gibi düşünmeyin ilanı okudugumda ya vaktim olmadı yada sitede baska sayfalarıda actıgım için yavas internetten dolayı ne yaptıgımı karıştırdıgımda oluyor aynı mesaj 2-3 defa gelirse affola dükkan sark kahvesinin 100mt ilerisinde halikarnas kısaca tarif beyazıd camii kapısı kuyumcular caddesine gir tavanda polis tabelası var sola gir hic sapmadan git sarkı gec 100 mt sonrs sagda yalcın olmazsa volkan var gitmeden haber verirseniz cakmaklar hazır olur yoksa depodan getiriyorlar tek olduklarında ayrılamıyorlar cakı ucaga alınmayınca satmaktan vazgectiler ellerinde olanı aldım :D dükkanın dibinden ne cıkarsa bahtınıza sipariş verirseniz toptancıları getirebilir. 8 tl lik çakıdan 8 tane vardı hepsini aldım ışıklı olanların cogunu aldım geri gitmediyse baskalarıda vardır ama tezgahtan kaldırdılar cakmakları orada bakıp alırken selamımı söyleyn

:D :D :D çakılardan son 4 tane kaldı dükkanı kapatıyorum yalçın umudumu kırdı brkaç tane daha çıkardiye bekliyorum

:D :D :D selam örümcekli ışıklı karafatma 8tl lik ve yanılmıyorsam benim cakıyla varsa 1 tane columbia ilk resimden vaktimi kargoya harcadım bu hafta yalcın yalan oldu ugrayamadım arayıpta cakı sorarsam cakıları ondan cok sevdiğimi sanacak ben hepsini toplar fotolarım siteden bakarsınız yada size özel foto atarım

:D :D :D selam 2 tane var biri siyah diğeri benimki benimki kilitli olandan değil gri en küçük olanları ve ışıklıdanda var

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR