Prag-Roma (11 Aralık-13 Aralık)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kampey Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,462

kampey

Yeni Üye
11 Aralık sabah çıkış 13 aralık gece İstanbula varış şeklinde Prag ve Roma gezisi planlıyorum. Prag'ta konaklama olmayacak giderken ve dönerken toplamda 15-20 saat gezilebilecek. Uçuş maliyetleri 165 EUR toplamda. Gelmek isteyen var mı ? :D

Etiketler

Ynt: Prag-Roma (11 Aralık-13 Aralık)

sadece prag olarakta düşündüm ama açıkçası ilginç bir durum var.

istanbul-prag gidiş geliş toplamda 150 eur gibi pahalıya mal oluyor. ilginç olan ise prag aktarmalı istanbul-roma bileti daha ucuz. :smiley: değerlendirilebilir ama

Merhaba,
merak ettim. Hangi havayolu ile seyahat etmeyi planlıyorsunuz ?

Ortalama bir Prag ucusu THY ile 200 Eur'dan basliyor kısa bir süre kala aldığınızda..
THY ile Cek havayollari ortak sefer düzenledikleri icin fazla bir fiyat rekabeti de olusmuyor gordugum kadari ile..
Popüler bir destinasyon old. icin (cok onceden almayı disarida birakiyorum)
pek ucuz bilet bulmak kolay olmuyor Prag'a..
Bu destinasyonda uygun fiyatli seyahat konusunda tecrübeleri olanlarin fikirlerini dinlemek istedim.

Prag için 15-20 saat biraz az. Çok iyi plan yapılmalı, bu durumda da ancak önceden belirlenen yerler hızlıca görülebilir.

örneğin bu turu o süreye sığdırabilirsiniz http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=13477.0

javalog' Alıntı:
Merhaba,
merak ettim. Hangi havayolu ile seyahat etmeyi planlıyorsunuz ?

Ortalama bir Prag ucusu THY ile 200 Eur'dan basliyor kısa bir süre kala aldığınızda..
THY ile Cek havayollari ortak sefer düzenledikleri icin fazla bir fiyat rekabeti de olusmuyor gordugum kadari ile..
Popüler bir destinasyon old. icin (cok onceden almayı disarida birakiyorum)
pek ucuz bilet bulmak kolay olmuyor Prag'a..
Bu destinasyonda uygun fiyatli seyahat konusunda tecrübeleri olanlarin fikirlerini dinlemek istedim.

dikkat ederseniz istanbul-prag o fiyat değil dedim. istanbul-roma 165 eur, prag aktartamalı. çek havayolları ile .

<sadece prag olarakta düşündüm ama açıkçası ilginç bir durum var.
<istanbul-prag gidiş geliş toplamda 150 eur gibi pahalıya mal oluyor.

buradaki son cumleyi 150 Euro'ya maloluyor gibi anlamisim..
haklisiniz. 165+150 = 315 Euro'ya mal oluyor demek istemişsiniz.

Buldugunuz fiyat cok cazip. Mutlaka degerlendirin derim. Prag'ı görmedim ama Roma çok güzel bir şehir..
Simdiden iyi eglenceler..

evet 165 eur gidiş dönüş uçak biletleri için çok iyi bir fırsat. konaklamalar romada olacak onlarıda uygun ayarlayabilirsem ana giderler halledilmiş olacak.

gezi programım şu şekilde olucak ilk gün saat sabah 10da pragta olacağım 20:15 te roma uçağı var. gidiş dönüş vs. filan düşünce 8 saat gezmek için kalıcak. gece 22:00 de romaya varış ve konaklama romada. ikinci gün roma gezilecek.gecede cumartesi akşamı olacağından hareketli olur sokaklar :smiley: üçüncü gün sabah 10 da tekrardan pragtayım . 7 saat boyunca prag gezimize devam. akşam 19:30 da istanbula uçuş.gece 3 gibi bursada yatağımda olurum artık:D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR