Pajero 3500 Yükseltme İnegöl

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan adaeada Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 167
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,876
Ynt: Pajero 3500 Yükseltme İnegöl

yağ radyatörünü sola 8 cm kaydırdık çok basit bir şekilde sadece vida yerleri değişti vincin üst mandalı deydiği için

23022011441

23022011442

23022011443

Etiketler

eline sağlık güzel kaynak olmuş her detayıda çekmişsin. Ölçüleride yazarsan tam kılavuz olucak :smiley: gerçi vincin markası ve modeline görede o yere oturma şekli biraz değişir sanırım

vinci tampon içine gömmeyim devanlı sıkıntı yaşarsınız ekrem ,bende daha evvel içerideydi 2-3 kere ciddi problemler yaşayınca anında tampon üstüne aldım birde sentetik halat takınca iş kendiliğinden çözüldü bu arada 33 ler yakışmış 35 lerle düşünemiyorum hazır elin değmişken kupeden 6 cm kaldırıver 35 leri tak gitsin arazideki farka bayılacaksın sonrada 2 cm torsiyonları aşağıya salarsın arabanın sürüş konforu geri gelir :D

cihanülker' Alıntı:
vinci tampon içine gömmeyim devanlı sıkıntı yaşarsınız ekrem ,bende daha evvel içerideydi 2-3 kere ciddi problemler yaşayınca anında tampon üstüne aldım birde sentetik halat takınca iş kendiliğinden çözüldü bu arada 33 ler yakışmış 35 lerle düşünemiyorum hazır elin değmişken kupeden 6 cm kaldırıver 35 leri tak gitsin arazideki farka bayılacaksın sonrada 2 cm torsiyonları aşağıya salarsın arabanın sürüş konforu geri gelir :D
abi ne gibi sorunlar yaşadın bahsedersen ona göre tedbir alalım bizde sanırım vinçte bir sorun oldumu dışarda olduğu için kolay müdahele edebilmek için bakalım nasıl olur denicem gizlide çok yakışıklı olıcak abi tam plakanın altında silindirler gözükücek ve yeride çok güzel çuk diye oturdu şuan araç 5 cm torsiyonlardan yüksek ve at lastik takılı konforundan şikayetçi değilim açıkçası gayet güzel ama çamur lastiklerini takınca konfor falan pek kalmıyor arazidede lazım değil zaten hoplaya zıplaya gideriz :smiley: 35 lastiğe gelince çok manyak olur orası gerçek 33 ile bile çok dolu dolu duruyor hele bi eskitelim 33 leri belki 35 e döneriz bellimi olur :smiley:

Tempus' Alıntı:
eline sağlık güzel kaynak olmuş her detayıda çekmişsin. Ölçüleride yazarsan tam kılavuz olucak :smiley: gerçi vincin markası ve modeline görede o yere oturma şekli biraz değişir sanırım
benim vinç tmax 12500 lb çok düzgün oluyor taborda aynı şekilde olur sıkıntı olmaz kumanda paneli ayrı ise sorun yok ama vincin üzerinde başka ekipman olursa sığmaz bu şekil net ölçüleri veririm ben sana sorun değil kolayca halledersin

CDM-SUBARU' Alıntı:
Fakat şu halatı yeniden bi açıp sarıcaksın dimi ;)
halat şuan komple dışarda söktük güzelce sarıcaz bakalım iş bbitti sayılır tanpona ufak bir çalışma yapıyoruz oda bitsin bakalım kürşada yaradı bu resimler :smiley:

adaeada' Alıntı:
halat şuan komple dışarda söktük güzelce sarıcaz bakalım iş bbitti sayılır tanpona ufak bir çalışma yapıyoruz oda bitsin bakalım kürşada yaradı bu resimler :smiley:

ben bir antalyaya gidebilsem neler yapıcamda yazdan önce zor :smiley:

çok eskilerden beri ve halen nissan patrol pilotu olan mehmet amcaya çok teşekkürler çok ince işçilik ve gösterdiği özenle on numara bir iş çıktı çok sağol dedee :smiley:

25022011453

25022011454

25022011455

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR