Overland Turkey Büyük Buluşma

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mrdnmz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 34
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,513
Ynt: Overland Turkey Büyük Buluşma

YavuzÇ.' Alıntı:
ok. sorun yok şu an.planlar yapılıyor.büyük bir aksilik olmazsa sizleyiz.
Binek araçta sıkıntı yok yavuz abi. ama ağaçlık olan alan biraz dar bir alan. herkes sığamaz ise düz tepeye kamp atıcaz. o yüzden biraz gölgelik sıkıntısı olacak gibi. tepede ağaç yok. tente tarp vs. bişeyler gericez ortaya.

Etiketler

Bu güzel buluşmalarınızı bana inat :eek: hep yeğenlerimin nikahına nişanına denk getirmenizi nasıl yorumlasam bilemedim :(

13 akşamı hayırlı işimiz var dostlar, bir başka sefere,selamlar

güngör' Alıntı:
Bu güzel buluşmalarınızı bana inat :eek: hep yeğenlerimin nikahına nişanına denk getirmenizi nasıl yorumlasam bilemedim :(

13 akşamı hayırlı işimiz var dostlar, bir başka sefere,selamlar
Bir sonrakini iki bayram arasına planlayalım garanti olsun Levent abi... :smiley:

Müstakbel çiftimize bir ömür mutluluklar dileriz.

Aslında Emre bey daha rahat bir iletişim için bir tel no bırakırsanız süper olur diye düşünüyorum

aslan28' Alıntı:
Aslında Emre bey daha rahat bir iletişim için bir tel no bırakırsanız süper olur diye düşünüyorum

Aslan Bey selamlar. İletişim kanallarımızda bir sıkıntı yok aslında. Sürekli online olan kontrol eden mesajlara cevap veren bir ekip var. günün herhangi bir saatinde herhangi birimize ulaşabilirsiniz. (telefon hariç :smiley: )

sonradan

"vay efendim bilmiyorduk"

"aaa yine mi kamp vardı bilseydik bizde gelirdik"

"tüh bak bu kaçmazmış"

dememek için son hatırlatma... Yarın itibari ile Overland TURKEY Büyük Buluşma Kampı Yalova Ortaburun Köy'ünde başlıyor. Pazar gününe kadar kampımız devam edecek.

mrdnmz' Alıntı:
sonradan

"vay efendim bilmiyorduk"

"aaa yine mi kamp vardı bilseydik bizde gelirdik"

"tüh bak bu kaçmazmış"

dememek için son hatırlatma... Yarın itibari ile Overland TURKEY Büyük Buluşma Kampı Yalova Ortaburun Köy'ünde başlıyor. Pazar gününe kadar kampımız devam edecek.

Merhaba bizim ufaklıklarla berbaber ailecek buluşmanıza katılabilir miyiz.

Katılabilirsek;
istanbuldan Cuma akşamı binek aracımızla çıkarak akşam 10-11 gibi buluşma noktasında olmayı planlıyoruz. Ortaburun koyunden buluşma noktasına nasıl gelebiliriz.

IMG 20150611 WA0004

rabbit' Alıntı:
Merhaba bizim ufaklıklarla berbaber ailecek buluşmanıza katılabilir miyiz.

Katılabilirsek;
istanbuldan Cuma akşamı binek aracımızla çıkarak akşam 10-11 gibi buluşma noktasında olmayı planlıyoruz. Ortaburun koyunden buluşma noktasına nasıl gelebiliriz.

İstediğiniz zaman katılabilirsiniz. Bu da dahil olmak üzere tüm planlarımızdan haberdar olmak için https://www.facebook.com/overlandturkey/events?key=events linkini takip etmeniz yeterlidir.

Küçük dostlarımızı da bekleriz zira Çorlu'dan gelecek olan dostlarımızda Conan ile gelecek...

Ekli dosyalar

• IMG_3232.JPG
    IMG_3232.JPG
    237.4 KB · Görüntüleme: 114

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR