Otomatik Vitara Arıyorum.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dincer.dosti Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,386

dincer.dosti

Ana Kamp
Yer
izmir
Web
www.facebook.com
Merhaba Arkadaşlar;

Uzun süredir takip ettiğim ancak maddi imkanlarım kısıtlı olduğu için yanaşmadığım gezenbilir sevdama daha fazla dur diyemiyorum...

İzmir ve civarında, 4kapı Off road donanımlı, temiz ve sorunsuz Vitara arıyorum. 1,6 16V yada 2,0 V6 düşünüyorum. 1996-1999 Model aralığında uygun güzel bir vitara ile off roada başlamak için abilerimden yardım istiyorum :smiley:

Saygılarımla.

Etiketler
Ynt: Otomatik Vitara Arıyorum.

Dinçer Bey,
Eğer 3 kapı düşünürseniz aracımın sahibinden.com sitesi ilan numarası 160353610

Saygılar,
Koray Yamacı

yuzen_adam' Alıntı:
Dinçer Bey,
Eğer 3 kapı düşünürseniz aracımın sahibinden.com sitesi ilan numarası 160353610

Saygılar,
Koray Yamacı
Koray Bey merhaba;

ilginize çok teşekkür ederim ancak geniş bir ailem olmasınında etkisiyle 5 kapı arıyorum.

Saygılarımla.

camouflage' Alıntı:
Biraz ilave ile şunu da http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=102845.0 alabilirsiniz :smiley:
İlhami Bey Merhaba;

Her suzuki mesajında sizin değerli yorumlarınızı gördüm ve aracınızda güzel görünüyor maşallah. Ancak, seyahat imkanım pek yok ve bütçemin biraz üzerinde bir rakam talep ediyorsunuz. Ben özellikle İzmir ve yakın çevresinde bir araç arıyorum.

Çok teşekkür ederim. Hayırlı satışlar dilerim.

Saygılarımla.

camouflage' Alıntı:
Biraz ilave ile şunu da http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=102845.0 alabilirsiniz :smiley:
İlhami Bey size birkaç sorum olacak. 1.6 5 kapı otomatik vitara arazide iş yapar m? 1.6 ların torku çok düşük geldi gözüme ama herkeste var... yada şöyle sorayım ne tip araziye max girer?

Tek cümlede o kadar komplike bir soru sormuşsunuzki, bunun cevabını vermek günler sürer.
Ama ben kısaca cevaplayayım, ;D bu tamamı ile sizin pilotajınız, lastikleriniz, donanımınız ve beklentilerinize bağlı :smiley:

camouflage' Alıntı:
Tek cümlede o kadar komplike bir soru sormuşsunuzki, bunun cevabını vermek günler sürer.
Ama ben kısaca cevaplayayım, ;D bu tamamı ile sizin pilotajınız, lastikleriniz, donanımınız ve beklentilerinize bağlı :smiley:
Özür dilerim :smiley: şöyle sorsam; 4 seçenek arasında çok kaldım. Bunlar arasında tercihiniz ne olurdu deneyimlerinize dayanarak? (Yıllık tüm masrafı aşırıya kaçmayacak bir araç)

1- Vitara 5 kapı 1,6 16V otomatik
2-Vitara 5 kapı V6 2,0 24V otomatik
3- Actyon Sports 2,0 xdi otomatik
4- Cherokee XJ 4,0 otomatik

Hep söylüyor olabilirim, konuyu açıklığa kavuşturmak adına bir kez daha söyleyeyim. Şimdilerde 9. Suzuki aracımı kullanıyorum. 4 tekerleği olsun, yürümesin yine Suzuki alır yürütürüm. Alım ve işletme maliyeti (vergi, yakıt, yedek parça fiyatı ve bulunurluğu) gayet uygun. Ama Suzuki 4x4 serisinin tamamı bitince bende bir merak başladı. Actyon Sport arıyorum.
İşin ilginç yanı alım maliyeti ucuz, ancak; işletme maliyeti konusunda bir bilgi sahibi değilim.

camouflage' Alıntı:
Hep söylüyor olabilirim, konuyu açıklığa kavuşturmak adına bir kez daha söyleyeyim. Şimdilerde 9. Suzuki aracımı kullanıyorum. 4 tekerleği olsun, yürümesin yine Suzuki alır yürütürüm. Alım ve işletme maliyeti (vergi, yakıt, yedek parça fiyatı ve bulunurluğu) gayet uygun. Ama Suzuki 4x4 serisinin tamamı bitince bende bir merak başladı. Actyon Sport arıyorum.
İşin ilginç yanı alım maliyeti ucuz, ancak; işletme maliyeti konusunda bir bilgi sahibi değilim.
Benimde çok ilgimi çekti. 2.0 dizel motor ve otomatik şanzuman Mercedesin kanıtlanmış donanımları, kullananlar çok memnun ve off roadı elektronik (diye biliyorum) olmasına rağmen bayağı başarılı deniyor. (para/iş oranında) kala kala bir ticari olmasından vergisi ve her yıl vizesi kalıyor. Oda bu araç için değer mi sizce?

Arkadaşımda Actyon Sports 2.0 4 çeker en full modeli var. Satıyor.. Arazi performansından memnun değil.. Yeni kasa ESP'li Grand Vitara alacak. :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR