OFF-ROAD Aracına Nasıl Dönüstürebilirim?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Gorgenli Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,619

Gorgenli

Yeni Üye
Merhaba Benim LandRover Freelander Bir Aracım var bunu Nasıl Offroad aracına dönüstürebilirim veya Nerden Teymin Edebilirim.Yardım Ederseniz Sevinirim

Etiketler
Ynt: OFF-ROAD Aracına Nasıl Dönüstürebilirim?

Nereden yazdığınızı söylerseniz yardımcı oluruz... Maslak'ta Oto Mekanik Hüseyin Abimiz her türlü işini halleder, aksesuar için de www.humaoto.com ye bakabilirsin....

Freelanderdan offroad aracı olmaz. Aracı satıp offroad a uygun bir araç alırsanız daha iyi olur.

bir haftasonu orada faaliyette bulunanlarla offroada çıkın görün ve neden olmayacağına kendiniz karar verin olurmu.saygılar

Arkadaşlara katılıyorum, bende Freelander almayı planlamıştım ama off road için nerdeyse hiçbir modifiye yapılamayacağını anlayınca L200 almayı kararlaştırdım ve aldım.. mutluyum

tahaozak' Alıntı:
Freelanderdan offroad aracı olmaz. Aracı satıp offroad a uygun bir araç alırsanız daha iyi olur.
akslar lades kemiği gibi kırılır, haa diyorsanız kırda tepede gezeceğim o iş ayrı.Dusterden bile iyi olur.

yavuz-çelikel' Alıntı:
akslar lades kemiği gibi kırılır, haa diyorsanız kırda tepede gezeceğim o iş ayrı.Dusterden bile iyi olur.

ahhh bee abi keşke DUSTER demeyeydin eyiyydi

Başlığı değişelim freelander mı destur mu yazalım bak nasıl kan çıkıyo )

freelanderi defenderin girdiği yere sokmaya çalışırsanız defender sizi çekerek sanayiye götürür. freelanderden offroad aracı olmaz. hiçbir masraf yapmayın.