Off-Road a Hazır Suzuki Vitara

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alb Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,700

alb

Ana Kamp
Yer
KAHRAMANMARAŞ
Aracımdan çok memnunum.Satma nedenim tek kapı Mitsubishi Pajero 2.6 almak.Başka herhangi bir nedeni yoktur.İç döşemeleri çok temizdir ve yırtık sigara yanığı v.b. bişey yoktur.Tek kapı Mitsubishi Pajero 2.6 takas yapabilirim.Arazi vitesinde ve alt takımlarında hiç bir sorun yoktur.Aracımın kaportasını komple elden geçirtdim tavandan aşağı motor kaputu hariç keyfi boyattım.Boyası 1.sınıf kullanılarak Peugeot servisinde fırınlı boya yapıldı.Kaportası çok iyi durumdadır.Arcın fotoları son halidir.Fiyat olarak 14,350 TL. dir.Gezenbilir üyelerine fiyatta yardımcı olabilirm.
Tel: 0505 2776249

1-Triger seti,
2-Baskı balata
3-Fren balataları
4-Buji
5-Hava filtresi
6-Yağ filtresi
7-Yağ
8-Ön düzeni komple elden geçirildi
9-5cm yükseltme kiti,
10-Arkaya sökülüp takılabilen port bagaj
11-Tavan bagajı
12-Tavan Sis lambaları ve Ön sis lambaları
13-Klimasında herhangi bir sorun yoktur.Faal durumda çalışmaktadır.
14-hidrolik direksiyon
15-Elektrikli yan aynalar mevcuttur.

100 1930

100 2096

100 2098

100 2110

100 2112

Etiketler

Ynt: Off-Road a Hazır Suzuki Vitara

beyfendi,
aracınızın modeli, km'si nedir? Kazası varmıdır tarzı benzeri bilgileri altarırsanız herkes için açıklayıcı olur..

1994 model.147.000 de
tüplü ruhsata işli 1 yıl garantisi var.Herşeyi faal durumda.Şehir içi tüpte 180-200kr. arası yakmaktadır.Kazası yok.Arazide fazla yıpranmamış ve hor kullanılmamıştır.

hayırlı satışlar dilerim araç içinin'de 1-2 fotosunu koyabilirseniz görmek isterim

Arkadaşlar aracın fiyatını 13.350 TL ye indirdim.Yani anlamadığım normal zamanda yani satmayı düşünmeden önce taliplisi çok fazlaydı şimdi satlığa koyduk.Yüzüne bakan yok bu nasıl iştir anlamadım.Satıldığı zaman da tüh ya ben alıcaktım oluyo sonrada yanlış mı düşünüyorum arkadaşlar

alb' Alıntı:
Arkadaşlar aracın fiyatını 13.350 TL ye indirdim.Yani anlamadığım normal zamanda yani satmayı düşünmeden önce taliplisi çok fazlaydı şimdi satlığa koyduk.Yüzüne bakan yok bu nasıl iştir anlamadım.Satıldığı zaman da tüh ya ben alıcaktım oluyo sonrada yanlış mı düşünüyorum arkadaşlar
[/quo
Öncelikle hayırlı olsun . Bu tür satışlarda oluyor böyle şeyler sıkma canını...

alb' Alıntı:

:smiley: Behçet bey aynı durum benim içinde geçerli.Babamızdan yadigar bir aracımız var tadilata sokmadan evel bir aile dostumuz 14000tl verdi vermedik,şimdi ise tadilat masrafı abartmıyorum tam 17000 harcadım,13500 e düştüm hala alıcı yok bende anlamış değilim.Satıncada keşke haberimiz olsaydı derler.Hayırlı satışlar

hayırlı satışlar.bende düşünüyorum almayı ama elimdeki aracı satamadım bende. :((

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR