Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Tempus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,540
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 182,338
Ynt: Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

Güzel bir direksiyon tak şu canavara öyle güzel bir göğüse güzel bir simit yakışır.

Etiketler

bakalım güzel bişey olucak o kesin, siyah olucak 38cm bulursam 38 olmadı 35

Bende bir tavsiyede bulunayım
Bulabilirseniz ahşap direksiyon tavsiye ederim.
Avantajı
Eliniz kaymıyor, özellikle sıcakta güneş altında bekleyen direksyona rahat rahat dokuna biliyorsunuz.

Merhabalar,
Tuzla'da teknelere, yatlara dümen yapan yerler vardı, her tür ahşaptan istediğiniz ölçüde yaptırabilirsiniz.Göbek elinizdeki olup çevresine çalışabilirler.
Bence bir deneseniz yeperlerse hem sizin istediğiniz ölçüde olur belkide simitin içine pirinçten yazı bile yazdırabilirsiniz.Tuzla size çok uzak değil.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

çap 38.5 cm işine yararsa,bir şekilde kullanabilirsen bedelsiz gönderebilirim..orta göbeği nissan markasıyla kapatabilirsin..

Haluk güzelmiş aslında , ama uyarmı yada nasıl uyar onu bilemedim.

yarın gönderirim..uymazsada elbet birine lazım olur... ;D

Kürşad kardeşim tekrar merhaba.......Geçen gün İzmit tarafında ..İzmit itfaiyesi öncü aracı olarak bir sd serisi 5 kapı Patrol gördüm...Ülkemizde ilk defa bir Patrolün itfaiye aracı olarak karşıma çıkması beni hayli heyecanlandırdı doğrusu....O tarafa yolum düştüğünde üşenmeden itfaiye garajına gidip onu fotoğraflayıp derhal paylaşacağım işallah...ATATÜRK hava limanında daha önceleri senin aracından 2 adet benzinli beyaz - gri olanları vardı...onlarda Çanakkale dardanel havalimanına verildi....Bizler gibi Patrol sevenlere duyurulur......Hoşçakalın......

MOBİDİK' Alıntı:
yarın gönderirim..uymazsada elbet birine lazım olur... ;D

Haluk direksiyonu aldım çok saolasın, bir yandan da OMP Sparco filan araştırıyorum

Çıkar yakında hepsi ihaleye

Tempus' Alıntı:
Haluk direksiyonu aldım çok saolasın, bir yandan da OMP Sparco filan araştırıyorum

inşallah uyar..uymazsada ihtiyacı olana verirsin...kolay gelsin..