Motorunuz Nedir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan moremiles Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 381,833

Etiketler

Ynt: Motorunuz Nedir?

herkese merhaba,

bir süre once rastladım ve hemen üye oldum siteye. İlgi duyduğum pek çok alanı burada buldum.
Sanırım tanışma kısmına yazmalıydım ama görünce dayanamadım hemen motorumu yazayım dedim.

Honda xl200 2004 model
4 aydır bende
ilk motorum
yıllardır severim ama son bir senede eşimin de desteğiyle girişimde bulundum

Sevgiler

herkese selam
bende yeni üyeyim.
F 650 kullanıyorum. Dağ yollarında gezmek için aldım.
görüşmek üzere

hoşbulduk. selamlar
bu arada akdenizli üye arkadaş. tanışmak istersen işyerim adnan menderes teki Pioneer mağazası.
ismim mehmet ok gelirseniz veya mesaj atarsanız memnun olurum.

Merhaba F 6650 GS 'im vardı 2000 model (uğur böceği) onunla İstanbul,Ankara;Burdur; Marmaris velhasıl epeyce beraber gezdik şu an Ybr 125 (Çilek)imle ki onunlada bir günde sırf öğlen yemeği için Datça'ya gitmişliğim vardır.
Şimdilik yalnızca işe gidip gelmek için kullanıyorum.Bu arada karadeniz planları yapıyoruz (aslında hep plan yapıyoruz ama)bir türlü icraata geçemedik iş koşullarından.Herkese kazasız güzel geziler dilerim.

Endurado

www.endurado.tr.gs

Herkese merhaba ! 2005 Yamaha Majesty 400 cc'lik maxi scooterim var. 12.500 km yaptım. Bunun 7.000 km'si genel de uzun yolda geçti. Fotograf merakım da olduğu için hep bilinmeyen yolları ve yerleri seçerim. Rüzgarı ve seyahati seviyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR