Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasiko Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 683
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 177,347
Ynt: Motokaravan Örnek Model ve Fotoğrafları

STLMS.DZMN' Alıntı:
Daha önce bu başlığı nasıl gezmemişim inanamadım kendime :smiley:
Satılmış madem geç girdin bu siteye ,bana neden haber vermedin? Heleki projem henüz netleşmedi.Hazırlayanlara teşekkürler ve sanada selamlar.

Etiketler

birazda nostaljikmiş

Karavan

Bu da en san yapilan Volkswagen/Transporter Kamper.: www.doubleback.co.uk

Doubleback- Twice The Van-Y.tub 'ye basiniz.Veya kirmizi Video yazisina basiniz.

Ercument Ozbek' Alıntı:
Bu da en san yapilan Volkswagen/Transporter Kamper.: www.doubleback.co.uk

Doubleback- Twice The Van-Y.tub 'ye basiniz.Veya kirmizi Video yazisina basiniz.

tek kelime ile harika bir sistem başka bir model araçta da görmüştüm, sürpriz yumurta gibi birşey :D

Ynt: Motokaravan Örnek Model Ve Fotoğrafları

Bu gun bu sayfalarin hepsine bir daha goz attim ve bu tarz bir kampervan modelinin hic paylasilmadigini gordum. Avusturalya sitelerinde gordugum kampervanlarin bir cogu bu sekilde. Benim cok hosuma giden bir duzen. En onemlisi kucuk araclar; kia pregio, toyota Hiace gibi araclar kullaniliyor. Cok genis yatak ve ic hacim olusuyor. Yatak 160*180cm boyutlarinda. Yani 2 kisi cok rahat eder, hatta 1 cocukta arada rahat yatabilir. Yani bu arac 2-3 kisi icin. En hosuma giden ozellik ise ocagin donerek disari cikmasi. Yatak yapildiginda yatagin onunde haala 1 metre civarinda bir bosluk oluyor buda buzdolabinin, kapinin, tuvaletin ve hatta mutfagin tamaminin kullanilabilmesi demek. Ayrica neredeyse 360 C panaromik bir gorusunuz var masada otururken. Tek kotu yonu cok cam olmasi yalitimini etkileyebilir.

Screen Shot 2013 11 01 at 003629

Screen Shot 2013 11 01 at 003645

Screen Shot 2013 11 01 at 003636

Screen Shot 2013 11 01 at 003608

Ekli dosyalar

• Screen Shot 2013-11-01 at 00.35.38.jpg
    Screen Shot 2013-11-01 at 00.35.38.jpg
    127.2 KB · Görüntüleme: 333

Bu da diger bir ornek. Kisa sase Toyota Hiace uzerine yapilmis. Burada fark oturma grubu U seklinde tasarlanmis boylelikle arkada genis bir depolama alani olusturulmus. Masa sandalye gibi surekli disari cikarmaniz gereken esyalar icin ideal gozukuyor. Ayrica U nun alt tarafi yani aracin arka kismi (aracin eni) 160-165 cm gibi oldugu icin boyunuz cok uzun degilse oglen kestirmelerinde yada uzanarak kitap okumak icin kullanilabilir.

Screen Shot 2013 11 07 at 232209

Screen Shot 2013 11 07 at 232243

Screen Shot 2013 11 07 at 232254

Screen Shot 2013 11 07 at 232303

Ekli dosyalar

• Screen Shot 2013-11-07 at 23.21.40.jpg
    Screen Shot 2013-11-07 at 23.21.40.jpg
    117 KB · Görüntüleme: 272

Çok güzel ve kullanışlı... Keşke bizim ülkemizde de bu uygulamalar rahatça yapılabilse. Bu da yükseltilmiş tavan örneği...

L300 ic

Evet yuksek tavanlarinida gordum ama sehir iclerinde kullanilmasi ve kapali otoparklara girmesi ozellikleri ile pop-up tavanlar daha cok hosuma gidiyor. Yanliz artik bir cok kore ve japon aracini ulkemiz piyasasindan sektigi icin bu araclarin temizini bulmak cok zor. Araci buldugunuzda ise pop-up tavan yapacak su anda kimse yok. Gayrete gelip kendinizin yapmasi lazim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,266
Kaydolan Son Üyemiz
tomas1984.cat@gmail.

SON KONULAR

Geri