mahsur kaldım..YARDIM!!!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mvatan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,531

mvatan

The world is yours...
Yer
ankara
niva ile çamurda mahsur kaldım, ankara-eryaman da yardım edecek ustalar bana ulaşırsa sevinirim.asfalta 30-40 metre kaldı. yardımlarınızı bekliyorum. kepçe çağırdık, ağır olduğu için battı, arabayı 5 metre çekti kaçtı gitti adam. sonra freelander geldi yardıma , 50 metre kadar çekti, a-t lastik olduğu için, daha fazla zorlamak istemedi ama sağolsun baya yola yaklaştırdı, şimdi son metreler kaldı, debriyaj balatası yandığı için niva sadece çalışıyor, asfalta atsak yeter, yardım edecek ustalar, yardımlarınızı bekliyorum. mehmet vatan

Etiketler
Ynt: mahsur kaldım..YARDIM!!!

mvatan' Alıntı:
niva ile çamurda mahsur kaldım, ankara-eryaman da yardım edecek ustalar bana ulaşırsa sevinirim.asfalta 30-40 metre kaldı. yardımlarınızı bekliyorum. kepçe çağırdık, ağır olduğu için battı, arabayı 5 metre çekti kaçtı gitti adam. sonra freelander geldi yardıma , 50 metre kadar çekti, a-t lastik olduğu için, daha fazla zorlamak istemedi ama sağolsun baya yola yaklaştırdı, şimdi son metreler kaldı, debriyaj balatası yandığı için niva sadece çalışıyor, asfalta atsak yeter, yardım edecek ustalar, yardımlarınızı bekliyorum. mehmet vatan
yardım talebi halen geçerlimi?
keşke telefonunuzu yazsaydınız...
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=67151.10#msg1221097
buraya mesaj atsaydınız daha çabuk cevap alabilirdiniz.

hocam yardım çağrısı geçerli şu an yağışta başladı. iyice çamur olmadan kurtarsak iyi olacak. telefonumu veriyorum : 0 554 243 97 86, şimdiden çok teşekkürler.

Geçmiş olsun, vinçli bir arkadaş gitse iyi olur düşüncesindeyim, malum uğraşanlar mezar gibi oymuşlardır oraları.

bende ayazağada mahsur kaldım dün gece aracı bıraktım geldim valla o tarafa giden olursa bende geleyimde kurtaralım

yavuz-çelikel' Alıntı:
Geçmiş olsun, vinçli bir arkadaş gitse iyi olur düşüncesindeyim, malum uğraşanlar mezar gibi oymuşlardır oraları.
Yardım talebi geçerliliği sona ermiştir.
evet yavuz bey anca vinçle çıkarabildik.asılmasına asılıyorumda zemin ıslak kek gibi
arkadaşında baskı iptal olunca debelenip durdum.
ön tekeri sağlam taşlara yaslayıp vinçle çıkarabildik.

son_kral_54' Alıntı:
evet yavuz bey anca vinçle çıkarabildik.asılmasına asılıyorumda zemin ıslak kek gibi

Eline sağlık Hamdi bey, çekerek çıkarmak, vurdurmak tehlikeli ve gereksiz işler, her gurupta en az iki vinçli araç olmalı.
Vurmak hem çekilene, hem çekene zarar.(söylediklerimi üzerinize alınmayın lütfen)

hamdi abi çok sağol tekrardan, vinçlemesek gerçekten işimiz çok zordu.Bugün yarın balatayı yaptırayım, bende elimden geldiğince peşinize takılırım, tekrardan çok teşükkürler.

son_kral_54' Alıntı:

Ustam eline sağlık hızır gibisin

İyi günler
Sy Vatan
Geçmiş olsun ,arcınızı kurtardığınıza sevindim
Saygılar

mvatan' Alıntı:
hamdi abi çok sağol tekrardan, vinçlemesek gerçekten işimiz çok zordu.Bugün yarın balatayı yaptırayım, bende elimden geldiğince peşinize takılırım, tekrardan çok teşükkürler.
önemli değil,denk geldiğinde gezilerimize bekleriz.
aşağıda verdiğim topicten bizi takip edebilir muhabbetlerimize katılabilirsin.
dopamin' Alıntı:
Ustam eline sağlık hızır gibisin
çamurun kokusunu aldım usta ;) :D :D

son_kral_54' Alıntı:
önemli değil,denk geldiğinde gezilerimize bekleriz.
aşağıda verdiğim topicten bizi takip edebilir muhabbetlerimize katılabilirsin.çamurun kokusunu aldım usta ;) :D :D

Senin elin bi koşu istanbuldaki arkadaşın da yardımına koşar usta çağrısına cevap veren olmadı galiba

dopamin' Alıntı:
Senin elin bi koşu istanbuldaki arkadaşın da yardımına koşar usta çağrısına cevap veren olmadı galiba
aslında niyetlenmedim değil.
lakin sabah işten çıktım saat 14.00 da yine işim olduğundan biraz uyumalıydım ;) ;D

istanbuldaki arakadaş olarak, Anakarada ki arkadaşlarımızın yardımseverliği ve iyi niyeti tartışılmaz, o gün Erkan Nezir arkadaşımız da çok uğraşmıştı benim için..... Teşekkürler Ankara....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,488
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR