LPG de inanılmaz kampanya. 750 tl ye İtalyan TOMASETTO

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan concrete Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,572

concrete

Erisir menzil-i maksuda, aheste giden
Yer
İstanbul
LPG Dönüşümünde Olay!

İTALYAN TOMASETTO SIRALI LPG DÖNÜŞÜM SİSTEMİNDE İNANILMAZ KAMPANYA
4 silindirli araçlar için;

90 HP YE KADAR 750 tl.
KREDİ KARTINA PEŞİN FİYATINA 10 AY VADE FİYATI 790 TL

120 HP YE KADAR 950 TL
KREDİ KARTINA PEŞİN FİYATINA 10 AY VADE FİYATI 990 TL

Ayrıca Tüm araçlarda çok üstün performans ile kullanılan INKAGAS BMD markasında gezenbilir indirimimiz devam ediyor.

AT09 3 Artic

Etiketler
Ynt: LPG de inanılmaz kampanya. 750 tl ye İtalyan TOMASETTO

6 veya 8 silindirli araçlar için bir önerin var mı ? özellikle LPG takılınca sessiz olmalı enjektörlerden ses gelmemeli . bende cherokee
4000 6 silindir araç vardı ATİKER sıralı taktırmişdim sankı motor piston vuruyormuş gibi ses geliyordu ( Tıkı tıkı diye )ve beni çok rahatsız etmişdi. o güzelim motor sesi gölgelenmişdi.
senin önerilerin nelerdir ?

Bunun için kesinlikle en iyi seçenek INKAGAS BMD.

Daha dün 2011 model Fiesta nın son ayarını yaptık. Müşteri ile birlikte enjektör seslerini karşılaştırdık. INKAGAS BMD LPG enjektörleri aracın orjinal benzin enjektörlerinden çok ama çok daha sessiz çalışıyordu. Müşteri çok şaşırdı bu duruma.

Bu ürünün enjektörleri 2 ohm ile ve dolayısıyla çok seri çalışıyor. Üretici firma sesi yok etmek için özel bir tasarım yaptığından bahsediyor. Gerçekten özel olduğunu bir kez daha tespit ettik.

Bu enjektörler, kullanımmaya başlandıktan 1 saat kadar sonra en sessiz hallerine ulaşıyorlar.

Ayrıca INKAGAS BMD, termoplastik LPG borusu kullanan Türkiye'deki tek marka.

Yani çok ucuza tatmin edici bir ürün isteyenlere TOMASETTO, kalitesine göre çok ucuz ama kalitesi en üst seviyede bir marka isteyenlere INKAGAS BMD öneriyor ve kullanıyoruz.

Bu işi ucuza halladeceğim diyerek sıkıntılı ürün alanlara ve çok kaliteli ürün alacağım diyerek büyük paralar harcayanlara üzülüyorum doğrusu 8)

Karşılaştırmalı olarak bazu ürünleri görerek değerlendirmek isteyenler için;

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=67257.0

Güven bey blos adında bir lpg mikseri var, polonya malı BRC 'ye parça üreten bir firmanın patentli ürünü.Bu malın temini konusunda yardımcı olabilirmisiniz.

yavuz-çelikel' Alıntı:
Güven bey blos adında bir lpg mikseri var, polonya malı BRC 'ye parça üreten bir firmanın patentli ürünü.Bu malın temini konusunda yardımcı olabilirmisiniz.

Bu marka kolay bulunmuyor. Ama yine de siz aracın detaylı bilgisini ya da karbüraötün bilgisini verirseniz, bulmaya çalışırız. Mikserler karbüratörlere göre boyut değiştiriyorlar çünkü.

4 bare quadrojet karbüratör , motor 350 cid. yani 5700 cc.
İlginiz için teşekkür ederim.

yavuz-çelikel' Alıntı:
Güven bey bir gelişme varmı.

Ne yazık kiolumlu gelişme yok.

Malzeme aldığım tedarikçilerle görüştüm ama olumlu bir dönüş olmadı.

merhaba bilgi için soruyorum,
küçük bir tank ile opel frontera 2.2i için montaj dahil ne olur? düzgün ama uygun fiyatlı bir marka olsun istiyorum.
aslında diğer aracım 2001 pejo 406 da atiker taktırdım memnunum. ama konuştuğum bazı opel vectra sahipleri çok olumsuz konuştular. brc tak dediler. ne yalan söyleyeyim 500 TL daha fazla vermek istemiyorum :(

concrete' Alıntı:
Ne yazık kiolumlu gelişme yok.

Malzeme aldığım tedarikçilerle görüştüm ama olumlu bir dönüş olmadı.

hayırlısı bakalım ses çıkmaz ise ithal ettiriz dualfuel aletini.

rumelian' Alıntı:
merhaba bilgi için soruyorum,
küçük bir tank ile opel frontera 2.2i için montaj dahil ne olur? düzgün ama uygun fiyatlı bir marka olsun istiyorum.
aslında diğer aracım 2001 pejo 406 da atiker taktırdım memnunum. ama konuştuğum bazı opel vectra sahipleri çok olumsuz konuştular. brc tak dediler. ne yalan söyleyeyim 500 TL daha fazla vermek istemiyorum :(
Bu araca herhangi bir markayı takmak uygun olmaz. Takanlar olabilir ama biz ileride bize de sıkıntı yaratabilecek işler yapmak istemiyoruz.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=67257.0

Bu linke bakarsanız, size önereceğim İNKAGAS BMD markasını biraz tanımış olursunuz. Özetle;
2 ohm enjektörlerle çok seri ve sessiz çalışma ve
Türkiye'de tek termoplastik boru kullanan marka olmak gibi çok bariz üstünlükleri var. 6000 cc ye kadar araçlara takılabiliyor. 5.2 zj lerde defalarca denedik ve müşterilerimiz gayet memnun kaldılar.

Piyasada yeni olduğundan fiyatı oldukça cazip, ama kalitesi piyasadaki en iyi markalardan hiç düşük değil. Atiker gibi markalarla karşılaştırılmaz bile.

Kredi kartına 10 taksit olarak 1400 tl, Peşin olarak 1300 tl fiyatı var.

Bundan %10 Gezenbilir indirimini de düşmek lazım tabii.

Bir ara uğrayabilirseniz, daha detaylı da konuşabiliriz.

güven bey selamlar.

belki başka bir konu başlığında anlatmışsınızdır ama yine de sorayım, 79 model cj 5 aracım için (4200 cc, 6 silindir) takdıracağım lpg kitinin markası ve özellikleri ne olmalı acaba?

chala' Alıntı:
güven bey selamlar.

belki başka bir konu başlığında anlatmışsınızdır ama yine de sorayım, 79 model cj 5 aracım için (4200 cc, 6 silindir) takdıracağım lpg kitinin markası ve özellikleri ne olmalı acaba?

INKAGAS BMD markasının karbüratörlü kiti yakın zamanda Türkiye'ye geliyor. Bu markada kalitesiz birürün olma ihtimali yok; eminim çok iyi bir ürün gelecek.

Diğer markalarda karbüratörlü sistemlerin kalitelerini pek bilmiyorum doğrusu. Ben de KME marka var; taktığımız araçlarda sorun yaşatmadı.

Hep söylediğim şeyi tekrarlayayım; markadan bile önemlisi işçilik kalitesidir. İyi bir ustaya taktırın öncelikle.

Güven Bey,
bahsetmiş olduğunuz INKAGAS BMD marka LPG sistemi için Ankara'da tavsiye edebileceğiniz bir yer mevcut mu acaba?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR