Likya Yolu Yol Arkadaşı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan manowargs Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 40
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 55,975

Etiketler

Ynt: Likya Yolu Yol Arkadaşı

bi başlayınca yolu etap etap tamamlamak istersin. bence ya antalya yada fethiyeden başlayıp etap etap yurumek.
her halukarda yuruyebiliriz.

Ben 3 Mayıs'ta Fethiye'den yola çıkıyorum. Kekova'ya kadar yürümeye düşünüyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

selamlar.. öğretmenim ancak yaz aylarım boş. uyarsa yürüyebilirim..

Hocam yaz ayları ızdırap olur. Değil günde 15-20 km yürümek 1,5-2 km bile bitiriyor o bölgede. Ben yeğenimle 23 nisan haftası yürüyeceğim kısmetse. Aynen arkadaşların dediği gibi etap etap yürümeli ki sonunda bitirdim diyebilmeli insan. Biz ilk etaba Fethiye'den yola çıkarak başlamayı planlıyoruz.

merhabalar öncelikle. 1-2 yıldır likya yolu yürüyüşü için hayal kuran bir tecrübesizim. hiçbir sağlık problemim yok ve sağlam yapılı birisiyim. mayıs ayının son haftası 23-31 mayıs aralığında fethiyeden başlayarak yürümek istiyorum. izmir de ikamet ediyorum ve yürüyüş tarihine kadar arttırarak spor yapacağım hazırlık anlamında. az çok tecrübesi bulunan en az 1 kişiyle yürümek istiyorum. uyumlu birisiyim 15 yıllık kamu personeliyim. belirtilen tarihler uymazsa daha erken tarihler için müzakereye açığım. umarım birileriyle uyuşur ve bu hayalimi gerçekleştiririm. e-posta adresim: aydincana@yahoo.com

ben de mayıs ayı gibi yürümeyi düşünüyorum olmazsa haziran da olabilir tarihte müzakereye açığım. bu yol için tecrübesiz sayılırım bir iki günlük ufak kamplarım oldu sadece. malzeme konusunda eksiklerim var ama o tarihe kadar tamamlamayı düşünüyorum. birlikte yürümek isteyen arkadaşlara duyurulur. iletişim: ercanf91@gmail.com

Merhabalar;
likya yolunu 2012 de fethiyeden başlayarak kaş a dek yürüdüm.
bu yıl 23 nisanda yine yürüyeceğim ve 3 mayıs ta bitireceğim.yürümek isteyen arkadaşlar için hatırlatmak isterim ki en doğru zaman 23 nisan 3 mayıs arası.yağmurun hemen hemen hiç yağmadığı ya da çok az yağdığı bir dönem.çeşmelerin en bereketli olduğu dönem ve de 23 nisan ve 1 mayıs nedeniyle 11 günün 7 gününün resmi tatil olduğu bir dönem...

fethiye den başlayacağım..sabah likya yolu başlangıç noktasından hareket 08:00..:smiley:kamp atarak değil pansiyonlarda konaklayarak yürüyeceğim..

bahsettiğiniz tarih aralığı gayet mantıklı ama ben pansiyon istemiyorum. daha bi survivor tadında bişey olmasını istiyorum :D

sevgili fatih;
pansiyonların hepsinin bahçelerinde kamp atma şansın var.hem de 30-35 tl gibi bir ücret ödeyecek ve de akşam yemeği ile sabah kahvaltısı da alacaksın..
ayrıca ilk kez böyle bir yolculuğa çıkacaksan;pansiyonlarda konaklamanı şiddetle tavsiye ederim :smiley:

Emrullah bey aklımı çeliyorsunuz :smiley: sizinle yürümeyi isterim doğrusu. tecrübe başka oluyor sonuçta :smiley: isterseniz ercanf91@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

konuyu gereksiz yere uzatmamak adına mailden iletişim kurmak istedim.

Emrullah hocam. Buraya bir iletişim bilgisi bırakırsanız ya da benim mail adresime bilgi gönderirseniz sizinle iletişme geçerek hem bilgi almak hem de tarih konusunda anlaşmak istiyorum. Cevabınızı bekliyorum. Mail: aydincana@yahoo.com

http://www.likyayolurehberi.com/ bence mutlaka inceleyin.her sorunun cevabı burda mevcut.tek başıma yürümeyi düşünmesem sizlere katılırdım.hepinize Allah kolaylık versin arkadaşlar.sağlıcakla kalın

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,128
Kaydolan Son Üyemiz
hayalperestt

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR