Landrover 100 " Defender Projesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan discovery-V8 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 70
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,364
Ynt: Landrover 100 " Defender Projesi

Ok anladım Umut.... Ancak bu mesafenin 110 lardaki gibi olması veya o uzunluğa yakın olması arazi de problem yaratabiliyor,malum yaklaşma açısı.. Şimdi becerebilirsem orjinal bir 100" fotosu göndereceğim...

Etiketler

Umut ben resim gönderemiyorum bir türlü senin yahoo adresine gönderdim.........

Arka bagajı büyük olsun diyen zaten hiç 100 inch ile uğraşmasın. direkt 110 kullansın. Uzun süredir Disco 1 kullanıyorum, ve 100 inch bence de en uygun boyut. Dolayısı ile, olur da Discosit satılırsa, ya sıfırdan 100 inch Def yapmaca, ya da Hüseyin beyin arabasına yazılmaca. :smiley:

Gökhan Bey gerçekten çok güzel gözüküyor. Ellerinize sağlık.
Olurda resim göndermeyi başarırsanız ve varsa aracın yapım aşaması resimlerini paylaşırsanız sevinirim.
Yoksa en azında tam yandan görünüşünü rica edeceğim.

Ben bi de bu aracın toplam uzunluğunda çift kapılı olabilirimi diye soracağım. Yine 110 inc aks aralığı ama arka bagajdan kısaltılabilir mi.
Tabii bu öneriye karşı çıkacaklar illaki olacaktır ama benimki de çift kapılı ama kısa sevdası diyelim.

Saygılar,

Mürsel' Alıntı:
Ben bi de bu aracın toplam uzunluğunda çift kapılı olabilirimi diye soracağım. Yine 110 inc aks aralığı ama arka bagajdan kısaltılabilir mi.
Tabii bu öneriye karşı çıkacaklar illaki olacaktır ama benimki de çift kapılı ama kısa sevdası diyelim.

Saygılar,

Var zaten öyle bir araç, RRC veya Disco I ;D

gokhanlro' Alıntı:
OOoooo Nejat bey merhaba,sizinle Antalyada ihalede tanışmıştık....
,

Merhaba Gökhan bey, size Perşembe akşamı cevap yazmıştım ama sitenin bakımı sırasında benim mesaj uçmuş.
Aracınız gerçekten çok güzel. Hasan usta'nın (sanırım o yaptı) ellerine sağlık. Bol kaya tırmanma, dere geçişli günler dilerim (malum Antalya civarında çamurdan ziyade böyle etaplar mevcut).

Sizin orda yeni ihale çıkarsa görüşürüz umarım. 1998 model 300Tdi ilanı var bir tane. 40 bin TL. Acaba o ihaleden alınan araç mı?

MERHABA NEJAT BEY,,

HAKLISINIZ BURADA ÇAMUR DAHA AZ AMA PARKURLARIMIZ VAR ZORLUK ÇEKMİYORUZ.BU GÜNLERDE KAR İYİ, HAFTA SONU KARDA TEPİNDİK EPEY...EN KÜÇÜK HACİMLİ VE BEYGİR GÜÇLÜ ARAÇ OLMASINA RAĞMEN DİĞERLERİNE YOLU AÇMAK YİNE BİZE DÜŞTÜ

ARACIN MEKANİK KISMINI HASAN USTA YAPTI,KAPORTA "DERELİ ALİ" USTA YA AİT.MUHTEMEL O 98 BURADAN GİDEN ARAÇTIR.
SELAMLAR[attachment=1]

100inch

YUKARIDAKİ RESİM ORJİNAL BİR 100" İN 4 KAPILISI.....

Mürsel' Alıntı:

Saygılar,

Tabii bu söylediğinizide yapmak mümkün ama ben 100" liği yaparken iki tekerlek arası mesafeyi daraltarak arazide daha performanslı olmasını sağlamaya çalıştım,ve de başarılı olduğuma inanıyorum.110 da sizin söylediğinizi yapmak yalnızca görüntüyü değiştirmek ve arka yaklaşma açısını artırmak gibi bir avantaj sağlar....selamlar

herkese selam

ekteki adreste bir def 100 ve benim görüntülerim var..

http://www.izlesene.com/video/arabalar-antoff/816377

Harika görüntüler. Aşağıda güneş ve deniz, yukarıda kar. Bayılıyorum Antalya'ya :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR