Land Rover Fotoğrafları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KuruKafa Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6,155
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 775,170
Ynt: Land Rover Fotoğrafları

İşlerimden dolayı iki üç aydır giremiyorum foruma, bu sayfada ne malzeme çıkmıştır bana. Geriye doğru gidelim bakalım neler görecez.

Etiketler

Hintli intikamı.

New defender01

New defender03

New defender04

New defender02

ict3055' Alıntı:
İşlerimden dolayı iki üç aydır giremiyorum foruma, bu sayfada ne malzeme çıkmıştır bana. Geriye doğru gidelim bakalım neler görecez.

arşive yeni resimler eklemissinizdir siz. Bakalım siz neler ekleyeceksiniz .

Selamlar,

Fotoğraf ekleyemedim bari linkini vereyim.Frankfurt yeni defender......!!!!!!!!!

http://fotoanaliz.hurriyet.com.tr/GaleriDetay.aspx?cid=50340&p=20&rid=4369

http://fotoanaliz.hurriyet.com.tr/GaleriDetay.aspx?cid=50340&p=21&rid=4369

Bu yeni Defender değilmiş. 2015'e kadar yeniden tasarlanacak Defender platformu imiş. Bu prototip üzerinden, 2015'te son hali belirlenecek olan yeni model şekillenecekmiş.
Mevcut Defender kullanıcılarından, görüş ve öneri alacaklarını açıklamış tasarım müdürü.

Bence tavan yan camlar mutlaka olmalı.

Defender tasarım olarak nasıl geldiyse öyle devam etmeli bence... Efsaneler asla ölmez, şekil de değiştirmez :smiley:

bir arkadaşımın fransada çektiği defender fotoları..her iş gelir elinden maşallah... ;D
[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]

3

4

5

nordic1903' Alıntı:
Böylesini ilk defa görüyorum ;D ;D Cidden çok maharetli araçlarımız var yaw :smiley: Gurur duydum ..

arkadaşımın anlattığına göre paris te tüm araç çekicilleri neredeyse defender...yakında gelir fotoları....

Defender her şekle giren bir iş makinası ve ağır hizmet aracıdır ;)

Aşağıdaki fotolar Otokar'ın sayfasından

110_11b.jpg

110_16b.jpg

110_4b1.jpg

110_21b.jpg

110_22b.jpg

110_23b.jpg

110_24b.jpg

110_15b.jpg

110_32b.jpg

bu özel üretim kategorisine giriyor ne özel üretim araçlar var.. mesela ben vagon çekici ve ray tamirinde kullanılan 6x6 axor görmüstüm

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR