Land cruiser v8 vs mitsubihi pajero

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TOYOTALEXUS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 28
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,420
Ynt: Land cruiser v8 vs mitsubihi pajero

diğer başılklarınızı okuyordum , yeni aracınız hayırlı olsun çok güçlü gözüküyor. Allah kazasız belasız kullanmanızı nasip etsin. Evet istanbuldayım. Zaten düşündüğüm pajeroyu alırsam sizlerden yardım isteyeceğim. Araziye çıkar bir hale geldiğinde de peşinize takılırım artık.

Etiketler

yilma' Alıntı:
diğer başılklarınızı okuyordum , yeni aracınız hayırlı olsun çok güçlü gözüküyor. Allah kazasız belasız kullanmanızı nasip etsin. Evet istanbuldayım. Zaten düşündüğüm pajeroyu alırsam sizlerden yardım isteyeceğim. Araziye çıkar bir hale geldiğinde de peşinize takılırım artık.

çok teşekkürler, aracı almadan önce ilfer oto ya mutlaka gösterin yada sorun , görüşmek üzere.

önce TOYOTA sonra Pajero Toyota markasına sahip çıkar mıtsubıshı sesini zor duyurursun bence TOYOTA hangisi olsa farketmez bisiklet bile alacaksan TOYOTA varsa onu alın derim .şimdi Kürşad sorabilir abi sen niye Pajeroya biniyorsun diye tek kapılı temiz TOYOTA bulamamıştım pajero aldım alıştık gidiyoruz ama araştırıyorum tek kapılı TOYOTA iyi bir araç bulduğumda pajerodan istifa edeceğim duyurulur

küçük ağa' Alıntı:
önce TOYOTA sonra Pajero Toyota markasına sahip çıkar mıtsubıshı sesini zor duyurursun bence TOYOTA hangisi olsa farketmez bisiklet bile alacaksan TOYOTA varsa onu alın derim .şimdi Kürşad sorabilir abi sen niye Pajeroya biniyorsun diye tek kapılı temiz TOYOTA bulamamıştım pajero aldım alıştık gidiyoruz ama araştırıyorum tek kapılı TOYOTA iyi bir araç bulduğumda pajerodan istifa edeceğim duyurulur

fj70 dizel alalım sana abi :smiley: senin pajeroda güzel maşallah

Tempus' Alıntı:
fj70 dizel alalım sana abi :smiley: senin pajeroda güzel maşallah
TOYOTANIN olduğu yerde Pajero altın olsa dönüp bakmam,haklısın Kürşad kendi çapında benim araba bir numara Türkiyede eşi benzeri yok,beyaz tek kapılı orjinal dizel turbo olmaması tercihimdir turbo olursada farketmez TOYOTA bakmaya devam edeceğim olmadı ortadoğu ülkelerinde iş yapan bir alay arkdaşım var onlardan rica edeceğim aramaya devam arayan belasınıda,mevlasınıda bulurmuş TOYOTA ile 1 milyon kilometre yapmış biri olarak yazıyorum selamlar

(Yakıt parasını dert etmiyor olsam dizel gürültüsü çekmem ama benzinli v8 in sesi şarkı gibi diğeri iş makinası gibi )Kürşad

v8 benzinlinin sesi Emel Sayın gibi,dizelin sesi ise Hasan Mutlucan gibi hangini istersen onu dinle benim tercihim Hasan Mutlucandan yana

küçük ağa' Alıntı:
(Yakıt parasını dert etmiyor olsam dizel gürültüsü çekmem ama benzinli v8 in sesi şarkı gibi diğeri iş makinası gibi )Kürşad

v8 benzinlinin sesi Emel Sayın gibi,dizelin sesi ise Hasan Mutlucan gibi hangini istersen onu dinle benim tercihim Hasan Mutlucandan yana

Abi benim arabayla off roada çıktığımızda arkadaşlar arabalarından inip yanıma gleip araba çalışmıyormu stopmu ettind iye soruyor çalışırken , gaza basıncada homurdanıyor tatlı tatlı şahane :smiley:

Ayrıca mesela benim arabanın rolantide titreme testi için kaput üstüne bir bardak su koyuyorsun, suda kıpırdanma varsa araba titriyor demek bujilere kablolara filan bakıcaksın, dizelde su dökülür ;D ;D ;D

Tempus' Alıntı:
Abi benim arabayla off roada çıktığımızda arkadaşlar arabalarından inip yanıma gleip araba çalışmıyormu stopmu ettind iye soruyor çalışırken , gaza basıncada homurdanıyor tatlı tatlı şahane :smiley:

Ayrıca mesela benim arabanın rolantide titreme testi için kaput üstüne bir bardak su koyuyorsun, suda kıpırdanma varsa araba titriyor demek bujilere kablolara filan bakıcaksın, dizelde su dökülür ;D ;D ;D
benim arabanın selede bağlı projöktörün ampulü değiştirmek için yukarı çıkan usta arabanın tepesinde çay bardağını yarım dolu unutmuş evin önünde tavuğu ezmiyeyim diye sertçe fren yaptım camdan aşağı akan sıvıya baktım çay bardağı devrilmiş kaşık içinde, başka bir gün bedava bir çay karşılığı bardağını verdim yani pajero normal şekilde 15 km çay bardağını devirmedi bu ara benim tavuk,hindi,kaz,ördek çeşitleri yarıdan fazlası manyak hayvan dediğin arabadan kaçar bunlar yarışırcasına arabaya hücum ediyorlar sanki yemi ben değil araba veriyor

Merhaba,konu başlığı ilgimi çekmişti, güzel bilgiler vardı ama konu başlığının devamını göremediğim için meraklandım.

Toyota ve Mitsubishi kullanıcısı arkadaşlar Bu konuya düşüncelerini yazarlarsa çok faydalanırız.Toyota Land Cruiser mi yoksa Mitsubishi Pajero mu daha iyi? Tabi iyi kavramı amaca göre değişir ancak biz bu iyi kavramını açalım güzel bir bilgi paylaşımı oluşsun diye düşünüyorum. Birde Prado lardan bahsedilmiş, o konuyu merak ediyorum, Vx serisimi yoksa yeni nesil Prado lar mı daha iyi? Hangiz eminde kullanacağız derseniz,Ağır off road değil ama Karadeniz coğrafyasında kullanım diyelim,virajlı ve rampalı yollar, su geçişleri,kar yağışları,stabilize alanlar vs.

Toyota da Mitsubishi de kendisini kanıtlamış markalar.Her iki markanında Paris dakar şampiyonlukları var yani kendilerini en ağır şartlarda ispatlamışlar.Keşke Tr. şartları daha uygun olsa da her ikisinden alabilsek,ki bu seferde hangisini kullansak diye stres yapardık :smiley: Madem bir tercih yapmak lazım,eldeki verileri,kullanıcı ve uzman tecrübelerini,yorumlarını bilelimki tercihimize katkı olsun. Katılımda bulunacak tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Sayın Oğuzhan Bey land rover kullandım,toyota kullandım 2003 yılından beride pajero kullanıyorum 53 yaşındayım hayatım dizel araçlarla geçti ne için alırsanız alın ama Mutlaka TOYOTA alın derim selamlar

Sedat bey çok teşekkürler. Toyotalarda da benzinli-lpg li ve dizel arasında seçim yapmak gerekiyor. Bu konuda tecrübelerinizi anlatırmısınız.

Ynt: Land Cruiser V8 Vs Mitsubihi Pajero

Kesinlikle Pajero derim donanıma en çok cevap veren pajerodur Dünya'nın en iyi arazi aracı tescilli ( 12 kez 5 kezi üst üste olmak üzere Dacar Ralli sini kazanan tek araç) olduğunu unutmamak gerek hatta çölde Land Curiser ve Pradoları Çeken Pajeroları gördüm, bence 1. Numara dersen Pajero ama Prado yu da 2. sıraya koyarım gerçekten ikiside sizi yolda bırakmayacak her şartta kullanabileceğiniz bi araç iyi forumlar.. :smiley:

Ynt: Land Cruiser V8 Vs Mitsubihi Pajero

http://forum.donanimhaber.com/m_12180013/tm.htm
http://arsiv.otomobil.ntvmsnbc.com/inceleme-t-mitsubishiPajero.asp
Buyrun arkadaşlar Pajero Arazide Dünya'da kendini kanıtlamış ve kanıtlamaya devam etmektedir... Şöfor faktörlerini atlıyoruz sanırım bunun için Dünya genelinde araçtırma yaparsak daha doğru sonuca ulaşırız bu da gösteriyor ki Pajero akranlarından 1 adım önde saygılar... :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,513
Kayıtlı Üye Sayımız
172,170
Kaydolan Son Üyemiz
berkyldrm

SON KONULAR

Geri