Kuzey Amerika Avcılık Kulübü Koleksiyonu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan faraklit Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 28
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,589

Etiketler

Ynt: BUCK Kanca Bıçak R.M.Elk Vakfı

faraklit' Alıntı:
440C Yüksek Karbon alaşımlı RC-57 Paslanmaz Çelik
21 cm uzunluk
Ağaç kabza
Cordura kumaş kılıf, ile birlikte 120tl
R.M.Elk Vakfı: bıçak ve kılıf üzerinde vakfın ismi ve logosu bulunmaktadır. Vakıf yaban hayatı ve özellikle kanada geyiklerini korumayı ilke edinmiştir. BUCK meraklıları başka modeller üzerinden de bu logoyu tanıyacaklardır.

Ynt: Kuzey Amerika Avcılık Kulübü Koleksiyonu

kusura bakmayın fiyatı görememişim..birbütçe hesabı yapıp size döneceğim bıçakla ilgili..umarım o zamana kadar satılmamış olur..

usta bıçaklar duruyor mu satıldı mı. son fiyat mı bu ? birine talip olmak isterim..

ilk bıçağı ben aldım diğeride duruyor sanırım..

semuel' Alıntı:
usta bıçaklar duruyor mu satıldı mı. son fiyat mı bu ? birine talip olmak isterim..

Kuzey Amerika Avcılık Kulübü Koleksiyonu başlıklı bıçak dr_msty adlı kullanıcı tarafından satın alınmıştır. Sözünü ettiğiniz BUCK marka bıçağın ise kargo dahil 120tl ye satışı devam etmektedir.

tamam teşekkür ederim. almayı düşünüyorum. bir bütçe hesabı yapayım..

bıçağı almak istiyorum özelden iletişim bilgilerinizi gönderirseniz. görüşelim.

Önemli değil. Bıçak elime geçti. gayet güzel bi bıçak. teşekkür ederim.

BUCK marka bıçak ilgilenenler için 1 adet hala mevcut ...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,173
Kaydolan Son Üyemiz
Özgür1977

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR