Korando 2.9 Td Ile Başlangıç

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan highoutput Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5,596
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 484,453
tekrar hayırlısı olsun , nasıl karar verdiniz Korando almaya ? memnunmusunuz ? bilmeyenler tanımayanlar çekiniyorlar , onlarıda aydınlatmış oluruz.

birde fb tada fotoları paylaşırsanız sevinirim, dünyada görsün ülkemizdeki güzel Korandoları

Etiketler

Offroad öyküm uzun yıllara dayanıyor. Çok çeşitli araçlarım oldu, hepsiyle de çok çeşitli problemler yaşadım elbette. Oldukça zor koşullarda kullanılan her araç mutlaka bir yerlerinden sorun çıkarabilmektedir.
Korando öyküm aslında oldukça yeni, daha önceden görmüştüm ancak hiç araştırmamıştım. Samsun'daki arkadaşım ihaleden bu arabayı aldıktan sonra daha yakından görme fırsatım oldu. Aslında hiç araba almak gibi bir niyetim yokken bu aracı satın aldım. Alma nedenim çok ama çok basit. Sevdim.
Oldukça kullanışlı, eski ama yeni, tamir edilebilir, istenirse çok fazla bir şeyleri değiştirmeden modifikasyonlar yapılabilir. Henüz sert offroad yapmadım ancak şu an için söyleyebileceklerim şunlar:
- şanzıman reaksiyonu oldukça tutarlı, arazi kullanımında manuele yakın bir güvenlik hissi uyandırdı bende
- çok seri veya çok üstün performansı yok ama torku yeterli,
- doğru lastik ve doğru kullanımla hiç bir ortamda üzeceğini sanmıyorum.
- iç dizaynı oldukça kullanışlı, pek çok farklı tip araçlardan alıntılar mevcut ancak hoş bir kompozisyon çıkartmışlar ortaya
- üzerindeki motorun dayanıklılığı hakkında yorum yapmaya bile gerek yok.

Sonuç olarak artık bu şey benim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Günaydın dostlar.
Bugün ihalede 3 tane rextona rastladım. 2002 model... Aranızdan bakan oldumu ?

SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Intercooler delik çıktı

Pompa enjektör turbo derken

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi